Wpis z mikrobloga

Samotna matka 4 dzieci nagrała film jak Caritas mówi że wszystko teraz idzie na Ukrainę i nie może wydawać Polakom bo są braki dla nich. Będziesz obywatelem drugiej kategorii i będziesz szczęśliwy xD

A potem szok że coraz większy pojazd jest na ukraincow
#ukraina #bekazprawakow #bekazpisu
https://vm.tiktok.com/ZMNgeWRq7/?k=1
ElonMuskKochamCie - Samotna matka 4 dzieci nagrała film jak Caritas mówi że wszystko ...

źródło: comment_1659782448MvYxzHsEE6tHoVxTqHtLB5.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a fakt, że w polskim Caritas mają pierwszeństwo ukry. To jest chore


@NL_5: No chore, skargi pisz do kościoła katolickiego, że ich PRYWATNA fundacja za priorytet obrała pomoc uchodźcom zamiast samotnym madkom z tysiącami z samych zasiłków, straszne naprawdę.
Ukry ukry ukry, typowa zielonka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@NL_5: Tu chodzi o narodowość. Jeśli jesteś Polakiem z dziećmi i nie pracujesz to źle, ale jak jesteś Ukraińcem z dziećmi i nie pracujesz to dobrze.
Jeśli to popierasz to jesteś dobry a jak nie popierasz to jesteś ruską onucą.

Rozumiesz?
  • Odpowiedz
po wypowiedziach nie powiedziałbym, że jesteś kimś więcej niż pracownikiem fabryki smrodu xD ew jakiś magazynier, ale to już duże wymagania bo trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, imo za duża ameba z ciebie by coś takiego osiągnąć ()


@NL_5: Z ręki prawackiego simpa dla 500 plusiar to jak komplement. XDDD utkaj już zielonko i opracuj sobie kanon lektur na nadchodzące semestry
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: ciekawe co by gadala gdyby 3 z 4 dzieci zginelo od bomby, chatę by jej zniszczyli a 4dziecko zostałoby kaleką. Czy by też żałowała chleba. Druga sprawa do roboty sciero, a nie jedyne co potrafisz to rozłożyć nogi i dać się zlać w siebie jakiemuś menelowi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@KCPR: no w sumie racja. Zgodnie z narracja wychodkow Polaków należy #!$%@?ć, ale jak ktoś z Ukrainy to należy przyjąć i ugościć bo oni przecież walczą za nas one one 11 !!! (XD). Nigdy specjalnie nie lubiłem Ukraińców, w sumie to miałem ich gdzieś, żyją u nas to niech żyją, ale jak widzę, że nasz social idzie dla nich, a brakuje dla Polaków to aż się we mnie gotuje.
  • Odpowiedz