Wpis z mikrobloga

@revoolution: "The rumors about Brittney being transgender was probably fueled by her love live..." lol, pierwsze raz o niej uslyszalem 3 dni temu i uwazam ze to trans nie dlatego ze ma dziewczyne ale na podstawie zdjecia toples gdzie prezentuje meska klatke piersiowa.
  • Odpowiedz
@Nupharizar nie znam sytuacji ale jak w radiu mowili, ze ta koszykarka chce jak najszybciej wrocic do swojej zony to dopiero zaczalem sie zastanawiac czy ktos sie pomylil i kto to jest.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: ja pierdzielę, nie oceniałam wyglądu, wcześniej interesowałam się sprawą, bo aresztowanie za olejek, ale no proszę... Przecież nawet głos męski! I to w rosjii na takie coś pozwolili? Hehehehehehe
  • Odpowiedz
@Penancea:
„Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i jeśli zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny.” - św. Antoni Pustelnik
  • Odpowiedz
co się stało z tym światem ze kłamstwo jest brane za prawdę a prawda za kłamstwo. Choroby psychiczne? A może znaki czasów


@Penancea:
Po prostu reddit to takie miejsce w internecie w którym zbierają się tego typu przygłupy xD. Nie wiem dlaczego jesteś zaskoczony.
  • Odpowiedz