Wpis z mikrobloga

@Penancea:

„Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i jeśli zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny.” - św. Antoni Pustelnik

@1988BaZyL: To chyba jednak byl wentyl bezpieczenstwa dla wierzących zeby trzymac bastion do konca ;)
  • Odpowiedz
25 lat gułagu za wkład do epapierosa? Ty jesteś normalny?


@CaptainPuertoRico: tak po prawdzie to ta koszykarka jest znana właśnie z tego, że gardzi własnym krajem, jakby takie wypowiedzi jakie leciały z jej ust w stronę USA poszły w stronę Izraela, to dostałaby potrójne dożywocie. I pewnie dlatego gość napisał, że do żadnej wymiany nie powinno dojść.
  • Odpowiedz
@tomtom666: no więc najpierw dostałem perm bana na r/trees, a dwa dni później dostałem wiadomość, że dostaje bana na całego Reddita na miesiąc " for violating Reddit’s rule against promoting hate".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@1988BaZyL:

„Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i jeśli zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny.” - św. Antoni Pustelnik

Tak właśnie wielu ludzi mówi o tych, którzy nie wierzą, że chłop chodził po wodzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Nupharizar: Jak to jest, że chłopy grają z babami i wszyscy uważają to za normalne i dobre?

To tak jakby na wyścigu skuterów wystartował motocykl pod pretekstem "kupiłem go w sklepie ze skuterami" i każdy by udawał, że to jest okej XD
  • Odpowiedz