Wpis z mikrobloga

@Nupharizar: tak mnie zawsze ciekawiło, jak to wygląda na reddicie gdy podpadniesz moderatorom suba, ban jest na suba czy na cały serwis?


@tomtom666: dostajesz bana na subreddit. Nie wiem co op odwalil, że dostał bana na cały serwis, ale raczej było to na pewno coś ponad to co napisał.

Ja kiedyś np. dostałem bana na /r/funny za repostowanie obrazków.
  • Odpowiedz
co się stało z tym światem ze kłamstwo jest brane za prawdę a prawda za kłamstwo. Choroby psychiczne? A może znaki czasów


@Penancea: na szczęście mamy wykopków. cały świat się myli, jedynie wąska, elitarna grupa wykopowych komandosów z urokliwych piwnic słonecznej Lubelszczyzny nie daje się zwariować i twardo stąpa po ziemi. tak było, nie zmyślam.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: ty nie dostałeś bana za swoją opinię, bo to oczywiste dla każdego że ewidentnie ma dużo męskich hormonów i zachowuje się jak facet, choć urodziła się jako kobieta. Ty nie rozumiesz, że jak ktoś jest gruby, to nie musisz mu tego mówić przy wszystkich na głos. Jak ktoś kuleje, to nie zwracasz na to uwagi. Jak jest dyskusja o tej osobie, to nie musisz wydawać swojej opinii, bo nie jest
  • Odpowiedz
Po prostu reddit to takie miejsce w internecie w którym zbierają się tego typu przygłupy xD. Nie wiem dlaczego jesteś zaskoczony.


@Flypho za to ma wykopie w drugą stronę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nupharizar: w Google piszą, że nie zmieniała płci, czyli musi przyjmować srogie ilości testosteronu. Rzadko słyszę ludzi z tak niskim głosem xd
  • Odpowiedz