Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem dziewczynę 3 miesiące temu na badoo. Ogólnie nie jest to jakaś modelka z wybiegu tylko dość przeciętna dziewczyna. Na początku znajomości, przez pierwsze 1,5 miesiące widywaliśmy się w weekendy, teraz ma wakacje to praktycznie widzimy się co 2 dzień. Widze, że jej zaangażowanie trochę spadło - to znaczy dość szybko wylądowaliśmy w łóżku, nie było sexu, tylko jakieś lody, całowanie, palcówki itd. Niby cały czas mi słodzi, mówi, że mnie kocha, że jestem przystojny, ale wydaje mi się, że to nie to samo co na początku. Sama mi powiedziała, że wcześniej się rzadziej widywaliśmy to jej się jakoś tak bardziej wszystko chciało no i że dość szybko przeszliśmy do tych pocałunków i tych różnych "zabaw" i że drugi raz by to inaczej zrobiła. Pytam się jej np czy jutro się widzimy to mi mówi, że wolałaby w domu np posiedzieć(a siedzi praktycznie cały czas i nic nie robi) i że co za dużo to nie zdrowo. Ostatnio coś o byłym zaczęła gadać, ale mówi, że to to wszystko sarkazm z jej strony. mam strasznie niskie libido(leczę się w tym kierunku) stąd też nie nalegałem na sex, bo po prostu mi się nie chce, ona też nie, bo narazie jak to określila boi się, że nawet w gumie coś się stanie i zajdzie w ciążę xD W dodatku to jeszcze dziewica i jakoś ciężko się jej przełamać. Na początku znajomości to wszystkim się chciała mną pochwalić, pojechałem dla świętego spokoju do jej kuzynki, wujka, ciotki, bo prosiła, ale teraz widzę, że coraz gorzej to wygląda. Nigdy za nia nie ganialem jak typowy bluepill, ale ostatnio jej wygarnalem, ze wydaje mi sie, ze na poczatku ja bardziej do mnie ciagnelo (#!$%@? sie). No i odpisala, ze na poczatku zawsze takie podjaranie ogromne, a teraz jak juz jest ze mna to cisnienie jakby zeszlo i ze podjaranie nadal jest duze i w tym aspekcie sie nic nie zmienilo. Ostatnio przed jej domem zaczelismy sie calowac no i probowalem "zlapac ja za piersi" i mi reke odsunela. Juz sam nei wiem co o tym wszystkim myslec. Troche chaotycznie napisane, ale mysle, ze ogarniecie o co chodzi.
#tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ecdb05cd8e77c268b63d48
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 7
Jak Ciebie odsunęła to nie próbuj dalej, chłopie nie bądź try hardem, znajdź inna, inaczej będzie „nie ma nadziei dla chłopa”. Jak idzie go idzie, ona ma racje, libido na początku relacji jest zawsze wielkie, a potem niknie te pierwsze zachłyśnięcie się. Chłopie, dbaj o siebie i #!$%@? w podskokach i nie twórz wizji
Jeśli wspominała coś o byłym, a nie ma chęci na kopulowanie z tobą to diagnoza jest prosta. Masz mikrusa max 18cm albo łechtaczkę. Po prostu jej ex miał dużą lufę o której nie może zapomnieć. Odnośnie strachu przed ciążą to się nie dziwię dziewczynie, że nie chce przekazać genów od beciaka z mikropenisem. Radziłbym odpuścić sobie jakiekolwiek kontakty z kobietami. Może spróbuj na tinderze czy Badoo szukać kolegów. Parę dni temu ktoś