Wpis z mikrobloga

@PZt37: mówię tu tylko o nogach i pachach. to taka podstawa u kobiet by nie wyglądać jak jakaś obleśna menelica. golenie blond włosków to trochę przesada, chyba że ktoś ma bardzo gęste i widoczne to jeszcze rozumiem bo też gole uda bo po prostu nieestetycznie to wygląda.
@promyczek_94: A czemu nie ma to sensu w kontekście nadwagi/otyłości? Według ciebie ludzie mają obowiązek być szczupłymi? Bycie otyłym jest jakieś moralnie naganne, badź szkodzi innym tak, że trzeba ich za to wytykać palcami?

O to głównie chodziło w tym ruchu - o nie wywieranie szkodliwej presji i zajęcie się swoim tłuszczem
@Tylko_Seweryn: prawdę mówiąc nie wiem. bo ja np gole się sama dla siebie bo lepiej się czuję w ten sposób i nie czuję się jak wcześniej wspomniany menel xd
ale maluje się tylko dla facetów. gdy jestem wśród kobiet to nawet o tym nie myślę, ale z włosami na nogach wstyd by mi było nawet przed przyjaciółka. moja babcia nie goli nóg i aż mnie zmroziło jak byliśmy nad wodą. no
ale nie mówię też że trzeba kogoś wyzywać i się naśmiewać z nadwagi bo wiadomo że to nie jest proste z tego wyjść i często na to podłoże chorobowe albo powodem jest depresja czy inne problemy psychiczne które to utrudniają.
otyłość nie jest zdrowa, dlatego promowanie jej i mówienie "jest okej" nie jest dobre.


@promyczek_94: Ale to nie twoja sprawa, że ktoś nie ma priorytetu na zdrowe życie. Nikt tu nie mówi, że otyłość zdrowa. Tu chodzi o to, byś ty ze swoimi mądrościami się przymknął i przestał dookoła rzucać swoimi mundrymi radami, jak inni mają żyć( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tylko_Seweryn: jw
napisalem w pierwszym zdaniu ze mam w dupie czy ktos chce byc gruby czy nie, to jego cialo. A stawianie bycia grubasem jako kanon piękna to nie jest poniekąd rzucanie swoimi "mundrymi" radami jak inni mają zyć? I hej, mowie to jako grubas ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tylko_Seweryn: No ale tu chodzi właśnie o tych ziomeczków, co mówią "W dupie mam czy ktoś chce być gruby czy