Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 480
To uczucie kiedy z 4576m n.p.m. idziesz schodami na 4680m n.p.m., co parędziesiąt stopni musisz robić przerwę bo brakuje oddechu a tu wyprzedza cię kuternoga (ten ze zdjęcia) i pyta czy wszystko ok bo wyglądasz jakbyś miał wyzionąć ducha

#chiny a dokładnie Góra Nefrytowego Smoka #podroze
Pobierz Ar_0 - To uczucie kiedy z 4576m n.p.m. idziesz schodami na 4680m n.p.m., co parędzies...
źródło: comment_1659660344hZfbuQnpyHRuqAYn67ITZe.jpg
  • 34
Góra Nefrytowego Smoka


@Ar_0: siemka, a mógłbyś doradzić jak ogarnąć loty do chin? szukam właśnie miejscówki na wakacje i szukałem lotów do Pekinu ale jakieś patologiczne ceny biletów
nie, uważam, że na +/- 4680m n.p.m. jest tak w #!$%@? mało tlenu, że pokonanie 200m w pionie to wyczyn sam w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale też i ciekawe doświadczenie. Wysiadasz z gondoli, widzisz schody i myślisz "e tam, szybko truchtem sobie wbiegnę". Uświadamiasz sobie jaki to był błąd dopiero gdy po parudziesięciu stopniach zaczyna ci się ściemniać w oczach. Stajesz w miejscu a tu kurde
@Ar_0: na tej wysokosci to juz nie wazne ile masz nóg tylko jak organzim reaguje na obniżoną ilosc tlenu w powietrzu. doskonale cię rozumiem, będąc na ponad 5000m miałem problem by sie obrócić i ogladac piekny wschod slonca, kazdy krok był wyczynem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R2D2_z_Sosnowca: o kurde, nawiedził mnie sam R2D2, mój obiekt zazdrości xD. Przez Ciebie zacząłem bardziej myśleć o zachodzie jako cel na kolejny trip

nie musiałem nawet wstawać z fotela by zwiedzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Phi, hameryka. Posadzić dupsko i wszystko zza kierownicy łącznie z zakupami. Aż dziw że nie macie tam mobilnych toitoi ( ͡ ͜ʖ ͡)