Wpis z mikrobloga

#metal #rock #posthardcore
#cultowe (945/1000)

Rollins Band - Liar z płyty Weight (1994)

Ponieważ klip video jest mi tu potrzebny w tym wpisie, to wrzucam z taką kiepską jakością, lepszej niestety nie widzę na YT.

Ogólnie to nigdy nie znałem na wyrywki dyskografii Rollinsa, chociaż na pewno słuchałem od deski do deski i to nie raz.

Ten numer uwielbia(łe)m właśnie ze względu na teledysk. Morda Rollinsa jest tak stereotypowo amerykańska, że bardziej być nie może xD do tego ma jakieś tam skille aktorskie ;) Jak bym był reżyserem w Hollywood grałby u mnie rolę policjanta w każdym filmie! A jak był jeszcze młody, to grałby rolę ładnego pana ( #nohomo) bez koszulki orzącego pole w Alabamie, wskakującego do kabrioletu jakichś siks. Np. w teledysku Aerosmith ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, zawsze zaskakiwało mnie (chociaż za którymś razem mogłem się przecież spodziewać) treściwe brzmienie gitar w refrenie. Świdrujące jakieś takie.

-------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
cultofluna - #metal #rock #posthardcore
#cultowe (945/1000)

Rollins Band - Liar z...
  • 9