Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #kiciochpyta #toyota? #ford? #mitsubishi?

Mirki, jaki plug in hybrid do 5-7 lat i do 100k zł (mniej więcej)?

Koniecznie plug in, a dotąd nie śledziłem, bo czaiłem się na Corollę, jednak nadwyżkę prądu trzeba wykorzystać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ford Fusion? BMW 3? Jakiś Outlander? Co jest wartego uwagi? Filtry na Otomoto i OLX nie rozrózniają rodzajów hybryd, więc zaczynam się doktoryzować ręcznie :/

Najlepiej kombi, ale nie jest to wymóg, byle rodzinę 2+2 zabrał w trasę. Ma być dzielnym daily, niezawodnym, cudów nie wymagam (od bajerów i osiągów mam przysłowiową 20-letnią klasę premium, ale przestaję jej ufać w codziennym użytkowaniu xD).
Pobierz
źródło: comment_1659624934rJI8LgmgdVr1zuq3SP1j9z.jpg
  • 11
@Funky666: wg mnie bez sensu.
Raz że w tym budżecie ciężko o coś fajnego a dwa jeździłeś kiedyś plug in? To nie jak elektryk ani zwykla hybryda. Chcąc jeździć na prądzie to zostaje słaby silnik w 99% przypadków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Funky666: ja szukałem zwykłej hybrydy to na mój chłopski rozum wyszło mi, że ekonomiczniej zamiast aurisa kombi hybrid kupić aurisa kombi w lpg. Cenowo 20-30 tys taniej, a przy spalaniu 10 litrów gazu wychodzi podobnie co 5-6l benzyny.
@TragiKomediant: Latam teraz chwilę nową RAV4, ale nie podoba mi się. Za bardzo udaje SUVa, którym nie jest ;/ Już dużo lepiej jeździło mi się Camry. Niro malutka chyba, ale może trasę z boksem na dachu by łyknęła. Muszę obejrzeć na żywo, dzięki za rady.

@LegendarnyKremDoSmarowaniaDupy: Niegłupie. Tzn. auto straszny klocek, ale spelniałby swoją rolę, może poza malutkim bagażnikiem. Dziwne, że nie było Corolli/Camry plug in, tylko ta żaba i
@kukaszr: Wiesz, mógł skoczyć na 5 zł, "bo tak, bo za tanio był", więc i tak jest nieźle. Ale jak długo to potrwa? Patrzqc na rynek LNG, można się wszystkiego spodziewać, a winę i tak zwalą na putina i Tuska jak za wszystkie swoje machloje ¯\_(ツ)_/¯