Wpis z mikrobloga

Znowu odpaliłem #anno1800 i to był błąd. Siedziałem do 4 w nocy a potem jeszcze w łóżku rozmyślałem nad tym jak mogę bardziej zoptymalizować wydobycie węgla i produkcję żarników oraz podwozi.

Ledwo wstałem dzisiaj do roboty, pomimo, że praca zdalna. Niczego nie żałuję.

Niektórzy mówią że nie można grać w nocy jak ma się pracę, ale to nieprawda, można tylko trzeba wstać rano, na tym polega odpowiedzialność ...Ledwo żyję ale staram się być dobrym programistą.

#gry #oswiadczenie
  • 6
@Murasame Co jakiś czas odpalam tą grę, ale za każdym razem się od niej odbijam, niby lubię tycoony i wgl, ale mam wrażenie, że jestem zbyt mało kreatywny i pomysłowy by sprawnie w to grać( ͡° ʖ̯ ͡°)
@malyyoda: Ta gra zaczyna się dopiero jak ją przejdziesz. Jak osiągniesz pierwsze domy z inwestorami, chcesz więcej, chcesz większe miasta, optymalizować produkcję, robić wyspę specjalizujące się w określonej produkcji. Można w ten sposób poświęcić kilkaset godzin na jedną rozgrywkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: ja mam problem z grami takimi jak Anno czy z np. Factorio, że w pewnym momencie wiem jak długiej sesji z grą wymaga sytuacja i nawet jej nie włączam ¯\_(ツ)_/¯ Jak już nawet znajdę więcej czasu (np. w weekend) to już nie pamiętam co miałem zrobić, co już zrobiłem i się zniechęcam po parunastu minutach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jandiabeldrugi: Tak jest ze wszystkimi grami. Dlatego staram się grać robiąc etapy i budować jakąś strukturę tego wszystkiego. Dzięki temu po pewnym czasie jak wracam, to wiem, że np. mam kompletnie gotową wyspę odpowiadającą za dostarczane materiałów budowlanych a następnym etapem jest zbudowanie jakiegos centurm turystycznego, czyli zabudowa kolejnej wyspy od zera.