Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

ZWYCIĘZCĄ ZOSTAJE LEONARDO DICAPRIO!!!

W fazie pucharowej oddaliście aż 152 000 głosów, z czego DiCaprio otrzymał ich aż 11 000.

PEŁNE WYNIKI: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lB5Mibb9dIyMa8kJXzzA8USzFSlc-fV-DJB8bYbM-7w/

#mirkoserial #glupiewykopowezabawy #seriale #filmy
Pobierz Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

ZWYCIĘZCĄ ZOSTAJE LEONARDO D...
źródło: comment_1659593158y38idfrBu7lve7AuxBD5jE.jpg
  • 70
@Matt_888 To miał być konkurs na najlepszego aktora, a umiejętności Bale'a ograniczają się do przybrania lub straty wagi, więc mógłby co najwyżej konkurować z Karolkiem (który zmienia gacie lub nie). Chociaż największą porażką i tak jest tak wczesne odpadnięcie Nicholsona oraz (moim zdaniem) GOATa Day-Lewisa. A z młodych słaby wynik Drivera i brak Plemonsa :(
W sumie śmieszne to rzucanie się o wynik, bo wygrał mainstreamowy aktor xd. DiCaprio jest ikoną swojego aktorskiego pokolenia i praktycznie gwarancja, że film będzie trzymał jakiś poziom. Nie można mu zarzucić grania na jedno kopyto i monotematycznego wyboru filmów, bo jak porównać kreacje z Django, co gryzie Gilberta Grape'a i Zjawy? Pewnie bym głosował na Pacino, no ale Leo też zasłużył na uznanie. Dramat to by był jakby wygrał jakiś Dwayne
@Matt_888: Zazwyczaj i tak pzewijałem te posty, bo mnie to nie interesowało. Przynajmniej miałem krótsze przeglądanie mirko co na plus ( ).

Ale po zobaczeniu wyników to mam niezłe XD. Nawet nie chodzi o zwycięzcę, ale no niektóre wybory to jakby Julki z Twittera głosowały, czego dowodem jest że już na starcie Benicio del Toro przegrał z Bradem Pittem o ponad 2000 głosów. Gdzie w
@Matt_888: To że Bale znalazł się w finale jest jakimś nieporozumieniem. Samym chudnięciem i ogólną metamorfozą do roli gość nie miał prawa wygrać. Oczywiście że Bale to solidny aktor, ale na pewno nie TOP1. Prawdopodobnie gdyby w dolnej drabince znalazł się Bale to nie doszedłby nawet do 1/8 finału jakby trafił na DeNiro, Al Pacino czy Hanksa którzy obiektywnie trzeba przyznać są lepszymi aktorami.
@Matt_888: Aktorzy wybitni - Lawrence Olivier, Dustin Hoffman, Daniel Day-Lewis, Al Pacino, Jack Nicholson, Robert DeNiro, Marlon Brando, James Stewart, Alec Guinness, Robert Duvall, Sidney Poitier, Charlton Heston, Gary Oldman, Peter O'Toole, Errol Flynn, Tom Hanks, Henry Fonda....
a wykopki wybraly Leosia.
Choc samo zestawienie na poczatku bylo po prostu slabe bo zabraklo tam wielu naprawde dobrych aktorow.
finał to jakaś padaka, nawet w gorących nie było i przegapiłem


@kicjow: mam te same odczucia i zasadniczo powonien byc powtórzony jak patrze ns ilość plusów