Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od września czwarta dawka szczepienia na covid.
A co z ludźmi, którzy szczepili się tylko dwa razy? Teraz będę musiał przyjść dwie czy jedną? A co z tymi, którzy cyknęli się tą "tylko raz i spokój"?
W sumie to jak to jest z paszportami covidowymi? One działają po dwóch dawkach? Zaszczepiłem się dwiema, potem już nie miałem zamiaru po trzecią iść, a paszporty uważałem za absurdalny pomysł, więc się tym nawet nie interesowałem XD
#covid19 #koronawirus #szczepienia
  • 15
A co z ludźmi, którzy szczepili się tylko dwa razy?


@Shatter: Nikogo na górze to nie interesuje. Zauważ że nikt nawet nie bierze pod uwagę faktu że możesz nie być zaszczepiony 3 razy. Po prostu jest temat "4 dawki" i się go wałkuje. Gdyby chodziło o zdrowie to każde jedno przyjęcie szczepionki miałoby taka sama ważność. Rozpisany by był schemat w momencie jak pojawia się kolejna dawka. Co robić, jak robić,
@Shatter booster co pół roku póki co. Choć na wrzesień tego roku mają być specjalnie przygotowane szczepionki pod Omikron więc może nie trzeba będzie brać co pół roku.
@Wszystko_albo_nic nikt mnie nie wynajął. Zmarło trzech moich znajomych na covid i od tego czasu postanowiłem, że zaczynam wojnę z fake newsami w internecie by prawda zwyciężyła i by jak najwięcej osób mogło uratować swoje życie i zdrowie.