Wpis z mikrobloga

@295181413512129: Op nigdzie nie napisał, że wyprzedza wolno jak tir. Ja mu tylko zwróciłem uwagę, że jeśli tak robi to żeby uważał. Zdarzają się debile, które siadają ci na dupie nawet jak już jedziesz ponad limit i mijasz 3 tiry jadące jeden za drugim.

Niebezpieczni to są raczej ci @stateknaniebie: @sssabae: którzy ewidentnie się wzburzyli, że ich zachowanie to jednak nie jest tylko szeryfowanie, a łamanie prawa ( ͡
@cwlmod @295181413512129
No generalnie za wjeżdżanie przed zderzak z prędkością 91km/h bo wielmozny będzie rozpoczynał manewr wyprzedzania ciężarówki swoim Seicento należy się przesiadka na rower.

ale tu nadal mówimy o ludziach ze sraczką, którzy nie znoszą gdy ktoś przed nimi wyprzedza sznurek ciężarówek z prędkością 120-125km/h na ekspresówce i 140km/h na autostradzie.
Dla takich jest melisa i najlepiej mandat za siedzenie na dupie, bo niestety uderzenie w tył pojazdu przed nim skutkuje
@bartdziur: > Jak wyprowadzisz zasilanie na tył?

Mam chyba taką samą. Zasilanie oraz sygnał idą po jednym kabelku między przednią kamerą i tylnią, ja sobie to po prostu puściłem wokół podsufitki i potem po słupku C na tylną szybę, oni dają dosć długi kabelek, jeszcze z 1,5m na luzie mi zostało
@onuceSzatana: Tup tup tup, a mandacik i tak dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapytaj się policji miernoto drogowa to się dowiesz że to nie jest moja interpretacja.

Zglosilem juz posty, w ktorych obrazasz ludzi.

Widzę że dupka zapiekła xD Ciekawe jakie posty sobie uroiłeś :D

ale tu nadal mówimy o ludziach ze sraczką, którzy nie znoszą gdy ktoś przed nimi wyprzedza sznurek ciężarówek z prędkością 120-125km/h na
Panowie i Panie, tu nie ma o czym dyskutować.

Eska 120, autostrada 140. Chcesz jechać szybciej, licz się z tym że ktoś Ciebie przyblokuje, możesz dostać mandat. Nie mrugaj, nie siedź na zderzaku, uzboj się w cierpliwość. Chcesz jechać wolniej, to sobie jedź, ale nikomu jadącemu z maksymalna dozwoloną prędkością nie zajeżdżaj drogi. A jak wyprzedzasz to na Boga przyśpiesz do maksymalnej dozwolonej by to zrobić szybko i sprawnie.

Tyle w temacie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cwlmod: dalej klaunie nie odpowiedziałeś na pytania. Nie piszemy w tym wątku o tirach, których status został ustalony, a o osobówkach. Więc daj mi przepis zakazujący wyprzedzania przez osobówkę jadącą z prędkością 120 km/h. Albo bądź grzecznym klaunem i zrób fikołka