Wpis z mikrobloga

@onuceSzatana: jeśli nie zablokujesz drogi mordo to sobie wyprzedzaj tira i 91 kmph ale znając nasze realia nim zdarzysz to zrobić już ktoś Ci na dupie siadzie. Ja zawsze przyspieszam do maks dozwolonej swoim trupem by nikogo nie blokować, nawet jeśli jedzie ponad dozwoloną.
@cienki137: Ale siadaja, siadaja. Jezdze na trasie w okolicach 120-130 i wciaz siadaja. Ja wyprzedzajac tira nie dotykam gazu, bo po co. Nie bede tez zuzywal paliwa, zeby komus zrobic dobrze. Przeciez wystarczy, ze pan z tylu pusci gaz, samochod sam zwolni, zjade, nacisnie znowu. Jakiz to wysilek dla nich? Uwazam, ze dopoki sie nie zajezdza takiemu drogi, to nie powinno byc problemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Kodeks drogowy. Nie znasz? To oddaj prawko leysom ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Kierowca ma jechać tak by nie tamować ruchu, nie utrudniać go, wyprzedzać z zachowaniem szczególnej ostrożności i kończyć ten manewr możliwie szybko ze względu na jego niebezpieczną specyfikę. Masz też obowiązek jechać prawą stroną jezdni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cwlmod:

To co poganiacz robi na lewym?

P.S. Specyfika autostrad jest taka,
Np. ten. Ale masz kompleksy, ze tak obrazasz ludzi. Wiesz, jezdze setki kilometrow miesiecznie trasami szybkiego ruchu i raz widzialem ta slynna policje, jak stoi na boku i czeka. Podejrzewam, ze nie zajmuja sie takimi #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@onuceSzatana: Ja tylko wyśmiewam miernoty drogowe, które nie znają przepisów, a pierwsze lecą do pouczania innych. Takie typowe szeryfy drogowe ( ͡° ͜ʖ ͡°
dalej klaunie nie odpowiedziałeś na pytania. Nie piszemy w tym wątku o tirach, których status został ustalony


@sssabae: Tup tup tup ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tiry nie mają specjalnego statusu. Ich zakazy wynikają z tego że one notorycznie wyprzedzają z marginalną różnicą prędkości i jescze robia to poniżej prędkości dozwolonej dla osobówek.

Naucz się kodeksu dzbanie, bo egzaminu byś nie zdał, a akurat jestem teraz na bierząco
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
rozumiem, że jak masz ograniczenie do 120 i wyprzedzasz z prędkością 120 to twoim zdaniem jest to prędkość utrudniającą innym ruch?

@terwer358:

Mało tego, jak wyprzedzasz 100-110 km/h to w jego mniemaniu tamowanie, powtarzam tamowanie ruchu. XD

Gość ogolem jest dość średnim kierowcą, wystarczy prześledzić jego komentarze w tej dziedzinie.
Kierowca ma jechać tak by nie tamować ruchu, nie utrudniać go, wyprzedzać z zachowaniem szczególnej ostrożności i kończyć ten manewr możliwie szybko ze względu na jego niebezpieczną specyfikę. Masz też obowiązek jechać prawą stroną jezdni


@cwlmod: tak, zgadza się i masz to robić w granicach obowiązującego prawa

Więc jak na dwupasmowej ekspresówce wyprzedzasz z prędkością 120km/h, to nie tamujesz ruchu.

Zaa debil który jedzie metr za tobą i mruga jak pajac,