Wpis z mikrobloga

@NieistotneKto: faktycznie ( ͡° ʖ̯ ͡°) pamiętaj, że jedynie co nas odróżnia od zwierząt to empatia, której ty kozaku w necie (a wiadomo kto wiadomo gdzie xD) nie masz za grosz¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Dawaj namiar na firmę, pochwal się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chętnie zobaczę co tam tworzysz. I C#uj ci do tego gdzie zostawiam napiwek. Moje pieniądze moja sprawa. Będziesz miał smutne życie, i nie mogę w to uwierzyć, ale cieszy mnie to... Z kim się zadajesz takim się stajesz, a to tylko o tobie teraz świadczy.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Masz własną firmę, a pochwal się kiedy się od matki wyprowadziłeś xD Hahahaha, jedynym przegrywem jesteś ty, ale o tym dowiesz się z czasem.

Dawaj produkuj się jeszcze. Ja to lubię jak takie szczyle sobie szczekają.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Hahahaha tak już to widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od razu jak ucichleś. Ludzie, którzy dorośli do takiej czynności jak wyprowadzka nie zachowują się jak szczyle. Powodzenia w związku, będziesz na pewno "szczęśliwy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arriva: Co ucichłem klaunie O_O odpisałem ci wprost, 12 lat + dodałem określenie które do ciebie idealnie pasuje, możesz sobie prześledzić moje posty (co ty możesz mieć lepszego w sumie w życiu do roboty) to coś tam znajdziesz o żonie i innych sprawach, jprdl.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Będziesz bardzo nieszczęśliwy jeśli się nie zmienisz. Jest w tobie gniew, jakiś ból... dodatkowo zastanów się czy nie warto wybrać się do psychologa, masz jakiś kompleks wyższości. Byłoby mi przykro, ale ciężko mi współczuć po tym co piszesz.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto:
W dupie cię mam. Nie liczę się z ludźmi poniżej poziomu człowieczeństwa. Nie ma to jak wyzywać innych od przegrywow, a samemu pisać o zonce na wykopie xD Dobre dobre. Życzę ci żebyś zasłużył na to co od siebie dajesz :)
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: To się ogarnij. Normalnie bym to olał, ale jesteś tak ciekawym przypadkiem psychologicznym, że to się w pale nie mieści. #!$%@? się do tego jak ludzie wydają pieniądze, komu chcą dawać napiwki. Ah przypominasz mi historię takiego znanego malarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) On też ubił krzyczeć i rozkazywać innym. Wyzywasz innych od "Polaczków", a tylko mierzysz innych swoją miarą. Jak to jest, z w
  • Odpowiedz
@xdTM przetłumaczone słabo z ruskiego, "pust' vsegda budet' Polscha" I tak, masz rację. Wystarczy, że ktoś ogarnięty mu to skoryguje i będzie super
  • Odpowiedz
@runnerrunner tutaj fajna akcja, ale też pamiętam, że przed wojną Ukrainiec z bolta mi telefon #!$%@?ł xD akcja jest opisana gdzieś na moim profilu we wpisie na mirko. Także ludzie są różni, niezależnie od narodowości.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto chvj tam w resztę co piszesz, ale z napiwkami się zgadzam, mi nikt nie daje napiwków za dobrze wykonaną pracę a czemu mam dawać komuś kiedy to jest jego praca i musi wykonać to dobrze przecież, w maku jakoś właśnie się daje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz