Wpis z mikrobloga

@Roniq: @Wormditt: słyszałem podcast grysława i tam był poruszany ten temat, ale nie ukrywam, że tutaj nie chodzi o neony a ja nadal uważam ze cyberpunk to jest:
1. Wysoko skomputeryzowany świat przyszłości? - jest, co prawda z punktu widzenia lat 80 ale jest.
2. Wszczepy - nie ma
3. Cyberprzestrzeń - jest
4. Przenoszenie świadomości - jest

Ale sam się zastanawiam czy dobrze kombinuje
@Roniq: W sumie bardziej postapo niż cyberpunk, ale roboty są, neony są, hologramy (kilka) są, nawet hakowania odrobina jest ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Ale_co_to: @Keris: w końcówce gry widać migające systemy otoczenia, co może sugerować, że B-12 przeniósł się właśnie do tej "cyberprzestrzeni". Jak pamiętam to ciało naukowca było w specjalnej kapsule (picrel) połączonej kablami do innego robota i tam została przeniesiona jego świadomość, a następnie z tego robota do B-12. Muszę przejść jeszcze drugi raz by się upewnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1659859493YyG0IgfVukMrw59h7sdtTF.jpg
@Wormditt: To że B-12 mógł „przeżyć” (też na to zwróciłem uwagę) i że potencjalnie wrócił do stanu przed wejściem do drona, jest oczywiste, jednak dalej nie mamy wglądu w to czy mamy tam cyberprzestrzeń, trzeba by wczytać się dokładnie w to co mówił, może znajdziemy rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°).