Wpis z mikrobloga

@zellchen: Cześć Mireczki i Mirabelki :)
Dziś zabieram Was do Jordanii. Kanion Wadi Mujib to miejsce, które trzeba zobaczyć w Jordanii. Adrenalina gwarantowana. Siq Trail to jedyny szlak bez przewodnika. Znajduje się w głębokim wąwozie, na dnie którego płynie rzeka. Zatem jest to swoisty kanioning. Przeprawa obejmuje liny, podejścia po klamerkach oraz drabinkach.

Link do znaleziska

#podroze #podrozujzwykopem #jordania #ciekawostki #turystyka #wakacje #zwiedzajzwykopem #azja
zellchen - @zellchen: Cześć Mireczki i Mirabelki :)
Dziś zabieram Was do Jordanii. K...

źródło: comment_1659522282nggoAdBWgHKYEgsPoy1DYI.jpg

Pobierz
  • 34
@zellchen: Wiadomo, że to nie to samo co u was na zdjęciach i nie ma aż tyle wody, że trzeba pływać. Ale jak popada to czasem jest po kolana i trzeba albo chodzić po drewnianych belkach, albo po większych kamieniach żeby się zbytnio nie zamoczyć.

Jak jest jakieś oberwanie chmury, to może zamykają, ale byłem w całkiem dużym deszczu i nic nie było zamknięte.
@zellchen: Byłem jakieś 1,5msc temu w Jordanii i ja zrobiłem mniej popularny Wadi Ghuweir, sporo ludzi z Jordanii w ogóle o tym nie słyszała, a miejsce jest obłędne. Na szlaku byliśmy praktycznie sami przez 99% czasu. Spotkaliśmy tylko jedną parę. Na końcu szlaku którym szliśmy jest wodospad i można się w nim kąpać. Po drodze pasterz zaprosił nas na herbatkę i mleko kozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
j.....h - @zellchen: Byłem jakieś 1,5msc temu w Jordanii i ja zrobiłem mniej popularn...

źródło: comment_1659531325Xp18LUNLTBNr8O8y7i4uYc.jpg

Pobierz