Wpis z mikrobloga

Także gdybym widział dziecko krzywdzące czy zabijające zwierzęta bez poważnej przyczyny lub dla zabawy, to raczej bym nie zakładał, że wyrośnie z niego dobry człowiek. Mógłbym się pomylić, aczkolwiek w mojej opinii ludzie znacznie się nie zmieniają


@Jerry664: Nawet nie masz pojęcia jak bardzo ludzie się zmieniają i to na przestrzeni całego życia. Nie żebym coś zarzucał, ale ten tok myślenia jest sam w sobie mocno krzywdzący i stawiający cię nad
@wcfilmowe: Skoro czyjeś zachowanie w wieku kilkunastu lat może odcisnąć piętno na całym naszym życiu, to dlaczego nie możemy kogoś cechować tym zachowaniem?
Ale rozumiem, dlaczego ją bronisz. Gnębiciel zrozumie gnębiciela. Kilka lat gnojenia w końcu się zeruje po powiedzeniu słowa przepraszam, a zyskana pewność siebie procentuję w przyszłości.
@przecietny-letni-wieczur: to jest normalne do pewnego stopnia jak najbardziej, zresztą może nawet ty kiedyś zrobiłeś coś co ktoś odebrał bardzo źle i pamięta to do tej pory w dorosłości jako przykre zdarzenie, wręcz może znęcanie sie. otwórz łeb a nie zachowujesz się jak przegryw ubogi intelektualnie. Twoje niewinne schowanie plecaka szkolnemu koledze może być dla ciebie błahe, a kolega mógł przeżywać ogromną traumę bo miał tam piórnik od zmarłego dziadka jako
o dlaczego nie możemy kogoś cechować tym zachowaniem?


@shigeno14: bo wtedy to ty jesteś gnębicielem. Jeśli teraz tak ochoczo ty i inne przegrywy namawiacie do linczu to znaczy, że po prostu staliście się gnębicielami, bo dostaliście do ręki broń i czujecie się silni na swoim terenie - anonimowi w internecie.

Ale rozumiem, dlaczego ją bronisz. Gnębiciel zrozumie gnębiciela.


Przyganiał kocioł garnkowi - patrz wyżej.

Kilka lat gnojenia w końcu się zeruje
@wcfilmowe: Ale ja nikogo nie gnębiłem i nie gnębię, w przeciwieństwie do was. Jedyne czego chcę, to wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny. Czuję się teraz jakbym rozmawiał z jakimś rasistą, który mówi mi, że skoro jestem tolerancyjny, to muszę tolerować jego nietolerancję. Porównujesz poinformowanie uczelni o prawdziwych zdarzeniach, do systematycznego niszczenia psychiki czyjeś osoby. Oczywiście sam pomysł jest głupi, bo wszyscy mają to w dupie. Nawet widać to w tym wątku,
Jedyne czego chcę, to wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny.


@shigeno14: nieprawda, chcesz się wyżyć i zlinczować kogoś. Zakładasz w swojej toksyczności, że osoba o której mowa nie wzięła przez kilkanaście lat odpowiedzialności za swoje czyny, choć ewidentnie dostałeś informację, że zajmuje się psychologią, co świadczy o tym, że musiała sobie wiele rzeczy poukładać. Ale dla was mściwych przegrywów to jest "locha gnębicielka" i #!$%@?.

Czuję się teraz jakbym rozmawiał z jakimś
@wcfilmowe:

nieprawda, chcesz się wyżyć i zlinczować kogoś. Zakładasz w swojej toksyczności, że osoba o której mowa nie wzięła przez kilkanaście lat odpowiedzialności za swoje czyny, choć ewidentnie dostałeś informację, że zajmuje się psychologią, co świadczy o tym, że musiała sobie wiele rzeczy poukładać. Ale dla was mściwych przegrywów to jest "locha gnębicielka" i #!$%@?.

Prawda, chcę, żeby wzięła po prostu za to odpowiedzialność. To że zajęła się psychologią nie świadczy,
@wcfilmowe:

Ty nie masz gwoździa w mózgu, ty masz tam jakiś pręt wbity.


Ty za to taki kozak, że jedynie wyzywać potrafisz i nic więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jedyne co napisałem to to, że dzieciaki mają mniej rozwinięte pewne cechy w rozumowaniu, bo nie mają doświadczeń, rozwiniętej inteligencji emocjonalnej i wiedz


Czyli właśnie próbujesz wmówić, że dzieciak nie jest w stanie zrozumieć, że gnębienie kogoś jest