Wpis z mikrobloga

@shigeno14:

Zakładasz w swojej toksyczności, że osoba o której mowa nie wzięła przez kilkanaście lat odpowiedzialności za swoje czyny, choć ewidentnie dostałeś informację, że zajmuje się psychologią, co świadczy o tym, że musiała sobie wiele rzeczy poukładać.


Tak, wzięcie roboty psychologa na pewno świadczy o przemianie człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dobrze wiedzieć, że ludzie co brali to tylko jako gównokierunek i mieć tego magistra przeżyli przemianę
@shigeno14:

Będąc przegrywem nie masz prawa wypowiadać się na tematy, które cię nie dotyczą, serio.


To tak jakby powiedzieć, że ateista nie ma prawa wypowiadać się na temat KK ( ͡° ͜ʖ ͡°).

jak wyżej, urojenia.


To powiedz to matce Dominika Szymańskiego, którego gnębiciele nie poniosli ŻADNEJ odpowiedzialności za swoje czyny i nadal komfortowo sobie żyją. A rodzina tego chłopca będzie zawsze czuć stratę przez ich akty
@wcfilmowe:

Już ci mówiłem, możesz sobie z tym poradzić, ale nie chcesz, bo dobrze ci jest być przegrywem i narzekać na wszystko wkoło, bo jest to wina świata i innych. Mi udało się uporać z podobnymi problemami i jestem dla ciebie oskarkiem, normikiem, gnębicielem czy innymi w waszym urojonym świecie pejoratywem. Zamknęliście się w swojej bańce i nie chcecie z niej wyjść.


No fakt, uporałeś się, bo w ramach zemsty gnębiłeś
Prawda, chcę, żeby wzięła po prostu za to odpowiedzialność. To że zajęła się psychologią nie świadczy, że musiała sobie to poukładać, to są tylko twoje domysły, które mają bronić ‘twojej koleżanki po fachu”. Poza tym nie wiem co jest mściwego w powiedzeniu prawdy. Z tą lochą to przesadziłeś.


@shigeno14: a twoje domysły to to, że nie wzięła odpowiedzialności. Moje rozumowanie jest takie, że jeśli ktoś był chory na raka w dzieciństwie,
@wcfilmowe:

a twoje domysły to to, że nie wzięła odpowiedzialności. Moje rozumowanie jest takie, że jeśli ktoś był chory na raka w dzieciństwie, a później studiuje, żeby zostać onkologiem to znaczy, że choroba dała mu w kość na tyle, że teraz chce pomagać innym. Jak ktoś za młodu kradł i bił, a później idzie do policji to znaczy, że chce zadośćuczynić i walczyć z takimi, jakim sam był. Podobnie myślę o
@wcfilmowe:

Jak ktoś za młodu kradł i bił, a później idzie do policji to znaczy, że chce zadośćuczynić i walczyć z takimi, jakim sam był.


XDDDD Jezu, jakie ty odklejone bzdury piszesz. Idź sobie pognębić dalej panie toxic.