Wpis z mikrobloga

@michal_0107: Dzięki, chociaż przyznam szczerze że zostałem kibicem już po upadku zgody i jakoś żadnej sympatii do Cracovii nie czuję. Chociaż często pojawiają się na trybunach szaliki Cracovii, wczoraj też niedaleko mnie jakiś facet z małym dzieckiem był w pasiastym szaliku. A na Cracovia-Legia podobno sporo ludzi w barwach Polonii było
A na Cracovia-Legia podobno sporo ludzi w barwach Polonii było


@rudy_karzel: Potwierdzam, moi znajomi z Krakowa często widzą na swoim stadionie ludzi w szalikach Polonii, a i u nas chodzą w barwach Cracovii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zerwanie tej zgody to akceptują chyba tylko jacyś "kumaci", wszyscy inni mają to w dupie. Ja tam też zamierzam pojechać do Krakowa na mecz z szalikiem Polonii ( ͡°
@Zamaloczasunalogin: masochizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to nigdy nie lubiłem Legii, a że jestem z Warszawy, akurat zainteresowałem się polską piłką klubową i miałem ochotę pochodzić na mecze to wybór był tylko jeden. Jak poczytałem trochę o historii obu klubów to też jakoś bardziej Polonia do mnie przemawia. To takie główne powody, ale pewnie są też jakieś inne, nad którymi się nie zastanawiałem, albo