Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Pana dziennikarza Ćwiąkałę już drugi raz w ciągu tygodnia #!$%@?ą twitterowicze, ostatnio jak zapowiadał program o Miedzi Legnica #!$%@? że kogo interesuje jakiś tam polski klubik, teraz jest wjazd że program z Gikiewiczem.

Niektórzy to się zachowują jakby #!$%@? media nie mogły działać w innej linii niż ta która im odpowiada. Twitter to wogóle jest portal promujący upośledzonych jeszcze mocniej niż nasza moderacja.

XXI wiek, oglądasz tak naprawdę co chcesz a ludzie nadal nie nauczyli się niewylewania swoich frustracji na forum publicznym.

#mecz #twitter #pilkanozna
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: śmieszki śmieszkami ale sama realizacja czegoś takiego to żaden problem, bo nagranie odsłuchu to nie jest jakaś wiedza tajemna. Jedynym problemem jest zgranie się czasowo i ogarnięcie jakiegoś moderatora rozmowy, bo choć ja mógłbym się tego podjąć to mam głos i dykcję możliwie asłuchalną dla innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fxd_: Sam bardzo cenię Ćwiąkałę, ale dlaczego on promuje Gikiewicza? Bez sensu, takiego numeru to bym się po Stanoskim spodziewał, a nie Tomku...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KORraN: nie uważam żeby bramkarza grającego w bundeslidze trzeba było w jakikolwiek sposób dodatkowo promować. Jest kontrowersyjny, a nawet jest debilem, ale wiedzę ma sporą i do tego jest niezłym rozmówcą.

I wiedza płynąca od niego jest na pewno bardziej aktualna niż od weterana bundesligi Tomka Hajto.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KORraN: a zresztą #!$%@? mi w dupę, nie lubię tego ale zawołam: panie @Tomasz_Cwiakala, na pewno spodziewał się Pan takich komentarzy jakie się pojawiły. Na pewno lepiej Pan wytłumaczy decyzję o zaproszeniu pierwszego bramkarza drużyny z bundesligi do programu tym, którym naprawdę trzeba to tłumaczyć
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tomasz_Cwiakala: dziękuję za odpowiedź, tym bardziej że rozumiem że czas to u Pana cenna rzecz. Zawołałem właśnie dlatego, że rozumiem że to nie jest jak z choćby Janem Tomaszewskim - nie było na celu grania na kontrowersji, tylko wyciągnięcie faktycznie czegoś ciekawego. Jak zresztą widać z tematu wpisu. Cieszę się że to spływa, bo czasami martwię się że jak na kogoś spada 90 procent pozytywnych komentarzy na 10 procent negatywnych, to
@fxd_: Wytoczyłeś naprawdę ciężkie działa ;) Ok, przyznaję, nie zagłębiałem się w temat, jaki konkretnie ma to być program. Wygląda, że błędnie założyłem, że będzie to coś, co ma przede wszystkim opierać się na kontrowersji, prywatna scena RG, żeby mógł się wyszaleć, my bad. Osoba Gikiewicza przebiła się do mojej bańki informacyjnej jedynie w negatywnym świetle i na tej podstawie unikam jego osoby, nie zmienię też zdania i nie zamierzam oglądać