Wpis z mikrobloga

Wszedłem tu z nadzieją na komentarze ludzi z przepalonymi kubkami smakowymi od taniej wódy i ruskich fajeki, że 'przeca to som tylko kluski, dajta mnie jeść jak lubiem, co mnie te wlochy bendom gadac jak mam kluski jeść, Halina dej skwarkow i twarogu do tej kamborary'

Nie zawiodłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marko2: podoba mi się że tylko jeden Mirek ogarnął ze to kwaśna śmietana. Wielcy wykopowi eksperci nawet nie wiedzą przeciw czemu walczą bo stara w lodówce trzyma tylko kwaśną dwunastkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marko2: Spróbowałem kiedyś raz zrobić tę carbonarę z proszku i wyszła okropnie. Nie wiem, może miałem do tego złe podejście. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wykopki tacy obrońcy carbonary a jakby się dopytać to pewnie zamiast guanciale to jakiś zwykły boczek z biedry, a zamiast pecorino to co najwyżej obojętnie jaki parmezan ( bo tak napisali na opakowaniu czyli ) albo inny grana padano, ale najważniejsze że oni śmietany nie dali xD


@Pally: i każdy rozgarnięty włoch by przyklasnął. Ich kuchnia byłą prosta, polegałą na tym aby używać tych składników które były dostępne - więc zamiana
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marko2: najlepsze gówno i szybkie w przyrządzeniu. Najlepsze, że wykopowi wielcy kucharze zawszę się spuszczają dosłownie i zapewne w przenośni nad składnikami, boczek, jajka ojojoj a jak jadłem najlepszą carbonare we Włoszech i zapytałem o przepis to znajomy Paolo powiedział, bym po prostu #!$%@? trochę więcej niż zwykle pieprzu do fixu Knorra. Mówił, by też nie dziadować z ilością śmietany.
  • Odpowiedz