Wpis z mikrobloga

Ile teraz mniej wiecej trzeba dac za uzywane #auto ktore po prostu jezdzi, dziala, przejdzie przeglad i nie ma 300 tys przebiegu? Rocznik 2008+ bo nie chce starszych. Niestety nasza Panda jest tak przegnita od spodu, że blacharz za obie strony liczy 6-7 tys ( ͡° ʖ̯ ͡°) to juz chyba wole dolozyc. moze ma ktos cos na sprzedaz w #krakow ? Chce tylko auto do wozenia psa na spacery 10-15 km dziennie i tyle. #samochody
  • 10
@KromkaMistrz: jak ma być małe + do miasta i krótka trasa + ma wozić psa i 2 osoby to polecam Twingo II
Sam kupiłem jako drugie auto jakies 2-3 lata temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
+ w 4 osoby jestem w stanie bardzo wygodnie jechać na imprezę (kosztem bagażnika),
+ w 2 osoby mogę jechać na wakacje (kosztem tylnich siedzeń),
+ zdarza się parkować prostopadle tam gdzie inni muszą równolegle
@KromkaMistrz: Moge Ci sprzedac moje Min Cooper S Clubman 2013 rocznik 150 tyś na liczniku salon Polska. Tylko za 2-3 miesiace jak odbiore swoje z salonu jak wam sie chce zaczekac to zapraszam na ogledziny :) . Cena jak dla Mirkow 35 tyś. Na portalach bede wystawial za 37.
@KromkaMistrz: gościu, nie patrz na przebieg. ja w swoim A4 B6 ( ͡° ͜ʖ ͡°) z 2004 mam ponad 400 tys. km, a cholera wie ile byl cofnięty (przy zakupie miał 170 tys.). Regularnie serwisuje i nie planuje go wymieniać :)
@KromkaMistrz: Liczyłbym średnio bym obstawiał 15-20k za znośne miejskie jeździdło z zakupem i serwisem pozakupwym. Dać się taniej oczywiście jak poszukasz, jak się znasz i jak sobie porobisz samemu - ale w generalnym wypadku nie sądzę, aby mniej niż 15 było realne.