Wpis z mikrobloga

@MasterOf8:

Syreny moim zdaniem powinny być serio alarmem a nie służyć do zabawy jak to się dzieje teraz. Jak będzie lecieć na nas atomówka to każdy będzie miał to w dupie przez takie akcje.


dokładnie
Syreny moim zdaniem powinny być serio alarmem a nie służyć do zabawy jak to się dzieje teraz. Jak będzie lecieć na nas atomówka to każdy będzie miał to w dupie przez takie akcje.


@MasterOf8: a tak z ciekawości, jak będą wyły przez faktyczne zagrożenie, to co zrobisz? Schronów brak, jedyna opcja to niektóre stacje metra.
@Mathas: ja tam się zgadzam z kolegą, syreny wyją na powstanie, miesiecznice, rocznice, samice. Lokalnie na festyny, na wsiach z powodu swięta dupy. Testy stanowią niewielki procent całkowitych użyć a prawdziwe powody stanowia dokładnie 0%. Jak wyją to już z automatu mój umysł nie kojarzy syren z zagrożeniem tylko ze zbędnym hałasem i po prostu dalej wykonuje cokolwiek wykonywałem wcześniej. Następuje "rozmiękczanie" znaczenia jaki niesie ze sobą alarm, tak samo jak
@MasterOf8: 1. Rok 2035
2. Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Ping Pong, cel nowy jork'
4. czerwonyguzik.gif
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Łódź Bałuty.
8. USA dalej nie dało tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA WYŁONCZ FAMILJADE JAKIEŚ ŚWIENTO JEST