Wpis z mikrobloga

Tag #przegryw jest od pewnego czasu totalnym dnem. p0lki , n0rmictwo, patusy i inny element wywrotowy szerzą się na tym tagu jak nie wiadomo co. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne zielone konta 0skich trolli i innego elementu wywrotowego. Po bacznej obserwacji tego co tu sie dzieje nie ma co tu sie udzielać troll trolla p0lką i 0skim pogania. Ba już powoli nie wiadomo kto tu na prawdę przegrał życie a kto nie.

Dlatego też czas zakończyć moją jakąkolwiek działalność (z wyjątkiem kom) na tagu #przegryw . Jak zaczynałem swoją przygodę to tag był zupełnie innym miejsce niż jest teraz.

DO NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW---> jeśli to czytasz a jesteś nowy bądź przeglądasz to bez konta i szukasz jakiegoś wsparcia to tu go raczej już nie znajdziesz staraj sie poszukać tego na innych stronach gdyż takie istnieją (chany etc) wykop to nie ostatni przystanek na drodze przesranego życia.

To tyle wszystkim którzy walczą z przegranym życiem życzę powodzenia i trzymam kciuki, a do p0lek 0skich i trolli mam do powiedzenia 1 ********* ()

#przegryw #oswiadczenie #patologia #szmalcownicy #falszywikoledzy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach