Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytałem niegdyś wielki zachwyt nad singlami w wieku 35-40 lat bo nie mają bąbelków, żony na głowie i robią co chcą.

Jestem takim przykładem. 37 wiosen, świetnie płatna praca, mieszkanie, brak żony/dziewczyny.
I tak sobie żyje jak 'pączek w maśle' - mam czas na hobby (rower, moto, góry), wydaje pieniądze na co chce, jeżdże nowym autem w leasing, w garażu 2 letni motocykl, 8h roboty a potem wolny.

Ale powiem Wam, że mam już tego trochę dosyć.
Wszyscy znajomi z rodzinami, żonami, w szczęsliwych związkach. A ja powoli zaczynam być samotny.
Mam czas na spotkania, ale reszta już nie bardzo (co jest zrozumiałe) lub nie w takim formacie jak bym chciał. Mam czas na wakacje ale inni wolą jeździć na rodzinne tripy.
Czasem siedzę wieczorami i nie wiem co ze sobą zrobić, nie mam się z kim tym podzielić, z kim pogadać. I zazdroszczę tych rozwszeszczanych bombelków którymi kiedyś gardziłem :/ Potem przychodzą jakieś święta, walentynki, i jest jeszcze gorzej.

5 lat temu myślałem, że złapałem boga za nogi i podejmowałem świetne decyzje. Teraz wszystkeigo żałuje a związać się z kimś ciężko bo większość kobiet zajęta lub po mocnych przejściach. A i ja jestem spaczony po 40 latach kawalerskiego bimbania.

Takie #gownowpis #zalesie i #gorzkiezale na dzisiaj

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e79eb418ba22e41122d221
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 69
  • Odpowiedz
jaka różnica skoro nie żyją?


@Pozytywny_gosc: Czy ty naprawdę udajesz czy nie widzisz różnicy że ktoś wali samobója z powodu stygmatyzowania go przez rodzinę i społeczeństwo? Ludzie nie zabijają się z powodu tego że nie ruchają. Gdyby tak było to praktycznie tak kończyłby każdy ksiądz czy zakonnik.

I dlaczego 40 letni rozwodnicy czy inni MGTOW? nie walą samobója


@Pozytywny_gosc: Też walą magika.
  • Odpowiedz
Takie ryzyko się z perspektywy kobiety "nie opłaca," brzydko mówiąc.


@Velma_Dinkley: Różowa dobrze wyjaśniła, sam usłyszałem stwierdzenie "nie opłaca" od jednej która mi się spodobała, gdy usłyszała że mam zero doświadczeń związkowych.
  • Odpowiedz
@Velma_Dinkley: po prostu wyjdź z przegrywu bro, co z tego że nikogo nie miałeś trafisz w końcu na tę jedyną, co z tego że kobiety nie chcą kogoś kto wcześniej nie miał związków. Ale by była akcja jakby ten twój gach ci kłamał o tych dwóch związkach bo jakbyś usłyszała że nie miał to byś nie była zainteresowana a tak się ruchasz bez problemu xD
  • Odpowiedz