Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytałem niegdyś wielki zachwyt nad singlami w wieku 35-40 lat bo nie mają bąbelków, żony na głowie i robią co chcą.

Jestem takim przykładem. 37 wiosen, świetnie płatna praca, mieszkanie, brak żony/dziewczyny.
I tak sobie żyje jak 'pączek w maśle' - mam czas na hobby (rower, moto, góry), wydaje pieniądze na co chce, jeżdże nowym autem w leasing, w garażu 2 letni motocykl, 8h roboty a potem wolny.

Ale powiem Wam, że mam już tego trochę dosyć.
Wszyscy znajomi z rodzinami, żonami, w szczęsliwych związkach. A ja powoli zaczynam być samotny.
Mam czas na spotkania, ale reszta już nie bardzo (co jest zrozumiałe) lub nie w takim formacie jak bym chciał. Mam czas na wakacje ale inni wolą jeździć na rodzinne tripy.
Czasem siedzę wieczorami i nie wiem co ze sobą zrobić, nie mam się z kim tym podzielić, z kim pogadać. I zazdroszczę tych rozwszeszczanych bombelków którymi kiedyś gardziłem :/ Potem przychodzą jakieś święta, walentynki, i jest jeszcze gorzej.

5 lat temu myślałem, że złapałem boga za nogi i podejmowałem świetne decyzje. Teraz wszystkeigo żałuje a związać się z kimś ciężko bo większość kobiet zajęta lub po mocnych przejściach. A i ja jestem spaczony po 40 latach kawalerskiego bimbania.

Takie #gownowpis #zalesie i #gorzkiezale na dzisiaj

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e79eb418ba22e41122d221
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 69
  • Odpowiedz
@eldzej_10: przecież jak ktoś jest kawalerem do 35-40 roku życia i nigdy nie był w związku to wali samobója, to wiedza powszechna. Największą ilość samobójców to goście którzy nigdy nie byli z babami, demencja psychiki następuje.

Natomiast dziwnym trafem rozwodnicy po toksycznych relacjach trzymają się dobrze. Dlatego zawsze powtarzam - dla faceta samotność i brak baby to najgorsze co może być! Nawet toksyczny związek jest lepszy dla psychiki faceta
  • Odpowiedz
przecież jak ktoś jest kawalerem do 35-40 roku życia i nigdy nie był w związku to wali samobója, to wiedza powszechna. Największą ilość samobójców to goście którzy nigdy nie byli z babami, demencja psychiki następuje.


@Pozytywny_gosc: Podeślesz jakieś badania odnośnie statystyk ilu facetów wali samobója w wieku 35-40 lat czy będziemy rozmawiać o Twoich pseudo wywodach?

Natomiast dziwnym trafem rozwodnicy po toksycznych relacjach trzymają się dobrze. Dlatego zawsze powtarzam - dla
  • Odpowiedz
@eldzej_10: PSYCHOLOGIA ZORIENTOWANA NA WARTOŚCI OLEG GADECKI

TO JEST TWÓJ BÓG, SPYCHOLOG, ZŁOŻ MU POKŁON I BŁAGAJ O WYBACZENIE, ALBO ZDECHNIESZ W PSYCHOLOGICZNYM PIEKLE NIEKOŃCZONCYCH SIĘ TAREPIII!!
  • Odpowiedz
Nawet toksyczny związek jest lepszy dla psychiki faceta


@Pozytywny_gosc: No pewnie xD Wejdź w toksyczny związek z laską która zniszczy Ci życie - finansowo i psychicznie. Ciesz się że polski system prawny ma gdzieś prawa ojca i męża, ciesz się że płacisz alimenty i przez to musisz pracować na czarno, ciesz się że Twoja ex-żona utrudnia Ci kontakty z dzieckiem, a sąd rodzinny nic z tym nie robi. Ciesz się że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sylwester_Zwalon: ja znam profesora krakowskiego, co zostawił swoją żonę (ten sam wydział) dla doktorantki (córka z 10lat mloddszza od Pani doktor) - też ten sam wydział i mają bombla.

Prezes polskiej firmy odzieżowej też z córką młodsza o 10 lat od swojej nowej kobiety (też studiowała na AGH, Ale nie pracowała w zawodzie, a była kelnerka w Ratuszowej i tam się poznali).

Ludzie z kasą i czymś pod kopułą mają. 25-30
  • Odpowiedz
EzoterycznyNarrator:

Wszystko zależy jak gość wygląda, jak się trzyma. Jeżeli to zakolak z brzuszkiem, to jasna sprawa. Ale jeżeli typ dba o siebie + zdrowe geny... no to wiesz...


w tym wieku to juz lekka reka liczac 80% facetow wyglada jak gowno, nadwaga zakola plus po prostu widac juz, ze za chwile zaminiesz sie w pana w srednim wieku. Ok zgadzam sie, ze zdarzaja sie pojedyncze przypadki gdy facet dzieki kombinacji
  • Odpowiedz
kuwertyiop: @wfm125m: XDDD Nie ma się czym zachwycać ani podziwiać, bo fakt że kobiety biorą sobie za męża osobę 20 lat starszą nie świadczy o ich dojrzałości ani poczuciu własnej wartości, o przewidywaniu skutków swoich działań nie wspominając. Takie kobiety albo mają coś nie tak "pod kopułą" albo są wyrachowane i liczą na ustawienie życia. Dopóki mężczyzna ma ok. 50 lat jest jeszcze w miarę ok, ale gdy kobieta będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, doktorka była na grancie zagranicą zanim się zeszli, a dziewczyna wygrała telewizyjny program kulinarny i radzi sobie dobrze (podróże z prezesem pomogly jej odkryć nowe smaki świata ;)), chodziło mi tylko o to, że starsi też nie mają problemu, ja moe nie starszy a 32 latek w pracy przylepiła się do mnie, Rumunka po studiach na stażu, po imprezie wigilijnej w robocie miną jej zgasła jak powiedziałem, że muszę
  • Odpowiedz
LubieżnaProgramistka: > Nie sugeruj się Facebookami i Instagramami, w życiu nigdy nie ma tak słodko jakby Ci sie mogło wydawać

@Blinddy: protip - z ludźmi można rozmawiać i wiedzieć co się dzieje w ich życiu

Może celuj w młodsze? Zależy od tego, co rozumiesz przez "spaczony."


@Velma_Dinkley: Jestem egoistą. Odkąd pamiętam żyłem jak chciałem i robiłem to co chciałem (jeszcze za dzieciaka bo rodzice mnie trochę rozpuścili). Teraz widze,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie baw się w związki i rodzinę tym bardziej. To, że nie byłeś w dłuższych związkach to będzie spory redflag dla każdej ogarniętej dziewczyny. Nawet jeśli na początku nie będzie to jej dotykać, że głównie miałeś przygody, to jak jej zejdą różowe okulary to szybko sobie o tym przypomni. Poza tym, taka "nauka" bycia w związku zajmie Ci pewnie ileś czasu, nie wiemy ile. I gdy będziesz po czterdziestce to
  • Odpowiedz
LatająceWieloryby: @Velma_Dinkley: Świetnie napisane, w punkt. Op nawet nie wie co to znaczy stały, poważny, wieloletni, dojrzały związek i co się z tym wiąże. Wszystkiego będzie się musiał nauczyć i powstaje pytanie czy po latach zabawy i panienek będzie w stanie być wierny jednej kobiecie i odnaleźć się w ustatkowanym, rodzinnym życiu. Op myśli że żona z dziećmi to bajka i sielanka która odmieni jego życie którym się już nudzi...
  • Odpowiedz
EDIT - około 21 minuty mówi o prawie testu 40roku życia


@Pozytywny_gosc: Ok, obejrzałem

"Mężczyźni są dziś nieodpowiedzialni", "Kobiety cierpią bardziej", "Mężczyźni w większości nie cierpią" - słuchając takich wysrywów, nie widzę sensu słuchania innych wywodów tego cymbała. Jego niewiedza aż poraża.

Wiesz o tym że na współczesnych mężczyznach, nadal ciążą te same obowiązki narzucone przez patriarchat? Wiesz ile jest kwestii zaczynających się od "prawdziwy mężczyzna musi..." "prawdziwa kobieta musi..."? Te
  • Odpowiedz
@eldzej_10: wybrałeś fragment akurat nie ten który wskazałem, super manipulacja.

W 21 minucie mówił o teście 40 latka - o tym że większość wali samobója właśnie z tego powodu, że nigdy nie zaruchali. A niektórzy np dlatego, że całe życie byli biedni (ale to mniejszość, głowny powód to tzipa)
  • Odpowiedz
W 21 minucie mówił o teście 40 latka - o tym że większość wali samobója właśnie z tego powodu, że nigdy nie zaruchali


@Pozytywny_gosc: Ale ja mówię o tym samym xD Walą magika dlatego że są stygmatyzowani bo nie zaruchali a nie dlatego że nie zaruchali - to jest różnica.
  • Odpowiedz