Wpis z mikrobloga

@Kroomka: nie bronie kacapow, ale ukry robia z kacapami to samo co kacapy z ukrami, byly juz filmiki gdzie ukraincy np wbijali kolek w plecy kacapa i cisneli z niego beke, kiedy sie czolgal i jeczal, ukraincy chociazby do teraz uznaja bandere za bohatera narodowego i potrafia sie wypierac wlasnie tych mordow 70 lat temu, oba kraje od zawsze byly #!$%@? pod wzgledem nastawienia do innych narodow, swojego bestialstwa i tego,
@mleko3-2procent: nie rozumiem? to, ze pisze o ukraincach w zlym swietle oznacza, ze wspieram kacapow? napisalem, ze dla mnie obie narodowosci sa #!$%@?, oczywiscie tez nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale wiekszosc ludzi z tych narodowsci nie pala entuzjazmem do polakow i to #!$%@? zwierzeta, ktore teraz morduja sie wzajemnie
co ma do tego moj czas pobytu na wykopie?


@lokichapo: To, że takich jak ty tu od rana codziennie po kilkanaście jest z tą samą propagandą xD

i rozumiem, ze wedlug ciebie rzez wolynska to wymysl?XD


Uuu, tworzenie fałszywej dychotomii, aby wkręcić w swoją propagandę? Tą technikę manipulacji również znamy. A można potępiać rzeź wołyńską, a jednocześnie nie wierzyć w twoje brednie.
@Deska_o0: mam na mysli zwierzece zachowania wobec drugiej strony, im nie wystarczy kulka w leb, musza sie pastwic nad innymi
@13f14: @13f14: tym samym mozesz napisac (podobno) kacap, spuszczacie sie nad tymi ukraincami, bo to oni zostali zaatakowani, byla juz masa zdjec od 2014 wzwyz jak ukry obcinali glowy ruskim itd. tak samo bylo z ruskimi, oba kraje maja sklonnosci do #!$%@? zwierzecych zachowan od dawna i dziwie sie
@aegispolis: przykro mi w ogole, ze piszesz cos w moja strone o propagandzie, wolalbym zeby to ukraina wygrala albo w jak najwiekszym stopniu zadala straty rosjanom, bo to oni sa dla nas realnym zagrozeniem i panstwem agresora, ale ty z dupy bierzesz to, ze rozsiewam propagande, bo po prostu zaznaczam to, ze ukraincy wcale nie byli tacy fajni przed wojna wobec polakow i nie wystarczy im kulka w leb dla ruska,