Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 62
629 112 + 74 + 52 + 144 = 629 382

3-dniowy wypad w Bieszczady, zwieńczony startem w TdP Amatorów. W piątek objazd Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej, trasa całkiem fajna, widoczki super tylko strasznie duży ruch na trasie. W sobotę objazd trasy TdP, jedna runda, udało się objechać akurat przed burzą. Trasa jest mega, widoki super, fajne podjazdy, szybkie kręte zjazdy, trochę płaskiego no jest na niej wszystko.
W niedziele start, rano nogi z waty po dwóch dniach jeżdżenia, szybko spakować auto, śniadanko i w drogo do Arłamowa. Dojeżdżamy na parking i ulewa taka ze strach wyjść z auta, pojawiają się jakieś głupie myśli czy w ogóle startować, no ale za chwile ulewa przechodzi w mżawkę także jedziemy na start. Startuje jakoś chwile przed 12, w zasadzie już nie pada, po pierwszym długim zjeździe z Arłamowa do Makowej próbuje rozebrać przeciwdeszczówkę, walczyłem z nią chyba pół pierwszego podjazdu, z perspektywy czasu myślę, że lepiej się było zatrzymać. Pogoda w zasadzie idealna, jechało się super, chociaż bez jakiegoś nastawienia na robienie wyniku i zaginania się do porzygu. Czas 2h:50m:42, miejsce open: 444/1405 i M2: 91/183

Wpadły też kwadraty:
Max square: 26x26
Max cluster: 848
Total tiles: 2428

#rowerowyrownik #kwadraty #gravel #szosa

Skrypt | Statystyki
Pobierz Dziaku - 629 112 + 74 + 52 + 144 = 629 382

3-dniowy wypad w Bieszczady, zwieńczony s...
źródło: comment_1659335869ggPSVXRBlRZrNyAqZCa6Ft.jpg
  • 16
@Dziaku: Te podjazdy na trasie Tour de Pologne amatorów jakieś znośne są czy powyżej 12% momentami? Bo Komoot pokazuje jedno, strava drugie, na filmikach na YT te podjazdy nie wyglądają tak źle (nie licząc tego ostatniego przed Arłamowem przed metą - tam chyba najgorzej?). Chciałbym spróbować przejechać tę trasę niebawem tylko nie wiem czy dam radę :)
@dethklok: Pierwszy podjazd na rundzie na Garminie pokazywało ponad 13%, Kalwaria Pacławska ostatnie 400 metrów to chyba poniżej 15% nie schodzi, miejscami mi 24% pokazywał. Ten środkowy podjazd na rundzie to w sumie lajcik, końcowy podjazd pod Hotel (nie ten długi od Makowej tylko od tyłu do hotelu) to też takie 10-12% miał w jednym miejscu.
@Dziaku: dzięki, no właśnie patrzę jeszcze raz na stravę na tę kalwarię i widzę, że to nie dla mnie - segment "Golgota - ostatnia stacja" 550m ze średnią 12.7% :( na MTBku bym wyjechał ale na szosie nie ma szans, nie dziwie się, że prowadzili ;)
@dethklok: zależy od której strony ten Kocierz podjechałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak od południa to luz, od północy strava pokazuje max nachylenie ~24%, na Kalwarii nawet 31%, a wszystko powyżej tych 20% i tak smakuje tak samo więc śmiało próbuj, najwyżej nie wjedziesz tylko wprowadzisz, a reszte sobie objedziesz swoim tempem