Wpis z mikrobloga

Nie no, nowego X to nie warto kupować w ogóle. Szkoda kasy na tak stary telefon(°°

Kupiłem rok temu używkę X w stanie idealnym za 900zł. W tym roku bateria zjechała mi do 85% to sobie wymienię na nową i starczy na kolejne 3 lata.

Ma super ekran i niezły tryb portretowy. Ale szczerze mówiąc powoli odczuwam, że technologicznie zostaję z tyłu.
@Adrian77: Nie mam pojęcia czy się da sprawdzić po numerze seryjnym ale te składaki są najczęściej zrobione z chińskich najtańszych zamienników które często maja gorsza jakość i padają, tu pewnie @Pan_Slon coś więcej może powiedzieć bo on się zajmuje naprawami hardware
@EvineX: Czyli jeśli bym wybrał 8 Plus lub X, to najlepiej dobre używane, bo nowe prawie na pewno będą gorsze? Z nowych to z tańszych najlepiej XS (im taniej, tym lepiej)?
@Adrian77: tak, bo to nie będą nowe xD X/XS moim zdaniem ok na pierwszy telefon od Apple na spróbowanie, a tak to klasycznie - sprawdzić czy blokada iCloud wyłączona, stan, znaczniki czy nie jest zalany telefon (można sprawdzić gdzie sa na stronie Apple, bodajże pod miejscem na tackę SIM) i jakieś podstawowe funkcje typu aparat/mikro/dotyk etc
@Herato: Ale jak stracą wsparcie, to nadal przecież będę mógł go używać. A przynajmniej aparat. Stać mnie na nowego najnowszego iPhone'a. Ale tyle pieniędzy nie chcę przeznaczać na telefon. Mój Xiaomi też już wsparcia nie ma i działa bardzo dobrze.