Wpis z mikrobloga

@bartek555 napisałem do jednej firmy że pracuje obecnie na tankowcu za offa i mam bosieta hueta i szukam pracy za kadeta bądź marynarza i jakie kursy ewentualnie bym musiał dorobić poprosili mnie o cv i od tygodnia milczą.

Wiec generalnie to najlepiej bym szukał kogoś kto się podobnie przenosił z tanków na shuttla i był by mi w stanie doradzić coś.

Plus jak wyglądają szanse na awans na takim statku?

Gdzie uderzać
@Adolf_Dolas: Przede wszystkim musisz miec DP na shuttle. Teekay i Knutsen to chyba najwieksze firmy, ale sprobuj przez OSM, oni jako posrednik moga miec pod soba wiecej. Moi kumple w Knutsenie robia. Wlasciwie jeden, bo drugi na drillach siedzi z seadrilla. Jeden przeniosl sie z malych offshorow, a drugi z tankowcow. Oprocz DP i BOSIETa ten z tankow nic wiecej nie robil.
@Adolf_Dolas: To chyba tez zależy od wielkości zbiornikowca i jego pomp bo co Ci da papier na Oil Adv. Jak cały czas pracowałeś z framo a tam będzie odśrodkowa parowa? Z tego co słyszałem to OSM maja EAT gdzie wysyłają Polakos na Brazylię. Powodzenia daj znać jak poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)