Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
"Tinder to nie jest alternatywna rzeczywistość. To te same laski co na żywo". Tymczasem:
- od kilku lat non stop te same profile (nawet zdjęć nie zmieniają)
- laski +175cm, które nikogo nie mogą znaleźć na żywo (fajnie gdybyś miał te minimum 200cm bo lubię wysokie buty hihi)
- azjatyckie fejki od kryptowalut
- profile boty do reklamowania instagrama (zazwyczaj 1 zdjęcie, opis to odnośnik do insta, nigdy nie odpowiadają)
- laski minimum 8/10, czyli fejki których zdjęcia wyszukuje na google grafika
- eksperymenty wykopu
- szukanie partnera na wesele
- konta tylko po to żeby robić sobie z chłopów beke z psiapsi na domówce i wrzucać screeny

Zrozumcie wreszcie. Prawdopodobieństwo spotkania normalnej osoby jest tak małe, że w przybliżeniu daje ŻADNE. Normalna dziewczyna szybko ucieknie a jak zostanie to stanie się taka sama -> ją zghostowali/olali po spotkaniu/wkurzyli -> ona będzie robić to samo innym.

Wykopki: Instagram to nie rzeczywistość!!!11 tam każdy szczęśliwy, zdjęcia na jachcie, eksluzywne wakacje ale prawda jest inna!!!111
Też wykopki: tinder to nie rzeczywistość? hehe ale cope. To te same laski jakie spotykasz, masz w pracy i na studiach. TE SAME!


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e687954ea2949af827ad17
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
"Tinder to nie jest alternatywna rz...

źródło: comment_16592815790pFcwDzDwDhIcTvt0cdeXn.jpg

Pobierz
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety nie cofnie się kijem Wisły. Zmiana technologiczna już nastąpiła, a w raz z nią powstanie generacji ludzi internetu, którzy spędzili w nim większość życia i wysyłanie ich do reala to coś jak próba ucywilizowania nomadycznych ludów. Do tego maksymalizacja konsumpcji i sztuczności, do tego sama zarobkowa celowość aplikacji prowadzą do rozpadu relacji. Już nic tego nie zmieni. Nie ma więc co pisać o realu, bo nie jest on żadnym
Niestety nie cofnie się kijem Wisły. Zmiana technologiczna już nastąpiła, a w raz z nią powstanie generacji ludzi internetu, którzy spędzili w nim większość życia i wysyłanie ich do reala to coś jak próba ucywilizowania nomadycznych ludów. Do tego maksymalizacja konsumpcji i sztuczności, do tego sama zarobkowa celowość aplikacji prowadzą do rozpadu relacji. Już nic tego nie zmieni. Nie ma więc co pisać o realu, bo nie jest on żadnym ratunkiem w
"Tinder to nie jest alternatywna rzeczywistość. To te same laski co na żywo". Tymczasem:

- od kilku lat non stop te same profile (nawet zdjęć nie zmieniają)

- laski +175cm, które nikogo nie mogą znaleźć na żywo (fajnie gdybyś miał te minimum 200cm bo lubię wysokie buty hihi)

- azjatyckie fejki od kryptowalut

- profile boty do reklamowania instagrama (zazwyczaj 1 zdjęcie, opis to odnośnik do insta, nigdy nie odpowiadają)

- laski
rozwiązaniem problemów jest zmuszenie ludzi do zrobienia 3-5 dzieciaków na rodzine ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Pozytywny_gosc: W sumie w kwestii zmuszania do rodzenia to bawi mnie nieświadomość ludzi oparta o tymczasowe konstrukto-dogmaty i przeświadczenie, że skoro coś trwa, to będzie trwać dalej. I potem straszenie, że incele chcą kogoś zmuszać, gdy każda
czempionberserker: @BlackpillNaCalego: kobiety, które mają Tindera to zdecydowana mniejszość. Ta aplikacja przyciąga puste instagramerki albo laski niezrównoważone psychicznie. Jak dziewczyna jest w miarę ładna i zdrowa psychicznie to ma dość atencji w prawdziwym świecie. Dalej cope'uj że to te same które mijasz na ulicy. Odpaliłem Tindera u siebie na studiach, kierunek z przewagą kobiet, a mimo to tylko dwie miały profile.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
Praktycznie każda wolna kobieta ma lub miała tindera. Nie ma totalnie znaczenia gdize się pozna kobiete, skoro ma ona do wyboru:


A) Massimo 190cm twarz 7/10 z tindera

B) Wykopek PUA 175cm karzeł twarz 5/10

To wybierze zawsze opcje A - nawet ze świadomością, że dla teog chada jest jedną z 5 dziewczyn w kolejce do haremu, a dla wykopka była by jedyną. Kobiety wolą być ruchane przez jednego faceta z topki
@AnonimoweMirkoWyznania: Z jednym się zgodzę - normalni ludzie szukający związku nie siedzą na tinderze nie wiadomo ile. Jak nieraz słucham jakich ananasów poznają koleżanki na Tinderze to te grube borderki poznawane przez kolegów to małe miki xD Np. typ 4 miesiące normalnie umawiał się z laska, żyli razem, codziennie się spotykali, a w innym mieście miał dziewczynę z która żył tak samo xD Jak on sobie radził czasowo nie wiem, wiem
Jak on sobie radził czasowo nie wiem, wiem tylko ze niby często podróżował służbową i taka wymówkę stosował xD ( ͡º ͜ʖ͡º) nawet nie był przystojny


@localoca: na 100% miał ponad 190cm wzrostu i twarz 8/10 lub lepszą. Nie kłam