Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
"Tinder to nie jest alternatywna rzeczywistość. To te same laski co na żywo". Tymczasem:
- od kilku lat non stop te same profile (nawet zdjęć nie zmieniają)
- laski +175cm, które nikogo nie mogą znaleźć na żywo (fajnie gdybyś miał te minimum 200cm bo lubię wysokie buty hihi)
- azjatyckie fejki od kryptowalut
- profile boty do reklamowania instagrama (zazwyczaj 1 zdjęcie, opis to odnośnik do insta, nigdy nie odpowiadają)
- laski minimum 8/10, czyli fejki których zdjęcia wyszukuje na google grafika
- eksperymenty wykopu
- szukanie partnera na wesele
- konta tylko po to żeby robić sobie z chłopów beke z psiapsi na domówce i wrzucać screeny

Zrozumcie wreszcie. Prawdopodobieństwo spotkania normalnej osoby jest tak małe, że w przybliżeniu daje ŻADNE. Normalna dziewczyna szybko ucieknie a jak zostanie to stanie się taka sama -> ją zghostowali/olali po spotkaniu/wkurzyli -> ona będzie robić to samo innym.

Wykopki: Instagram to nie rzeczywistość!!!11 tam każdy szczęśliwy, zdjęcia na jachcie, eksluzywne wakacje ale prawda jest inna!!!111
Też wykopki: tinder to nie rzeczywistość? hehe ale cope. To te same laski jakie spotykasz, masz w pracy i na studiach. TE SAME!


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e687954ea2949af827ad17
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
"Tinder to nie jest alternatywna rz...

źródło: comment_16592815790pFcwDzDwDhIcTvt0cdeXn.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@localoca: Czyli uderzają do kobiet dla których nie byli brzydcy. Jest coś takiego, jak poziom urody, który jest określany jako nieatrakcyjny nawet dla brzydkich kobiet. Poza tym, gdyby bajera działa, to również atrakcyjne kobiety by jej ulegały.
  • Odpowiedz
bzdura, wpisz sobie w Google "oszust matrymonialny" i nie wyskoczą ci modele 10/10 tylko takie łysiaki grube jak poniżej. Są tacy co maja bajere tylko ogarnij, ze oni nie uderzają do pięknych, pewnych siebie kobiet, bo taka spuści go w kiblu i gdzieś ma atencję od niego. Uderza do zwykłych bab, zakompleksionych, często samotnych.


@localoca: chłop 5/10 uderze do bab 2/10, to ma być dowód? Chyba na hipergamie
  • Odpowiedz
@gnomol: Byłeś kiedykolwiek na randce czy tylko tak #!$%@?? Bo ja kiedyś byłem parę razy z różnymi kobietami i już miałem okazję przekonać się czym jest bajera i jak to piorunująco działa. Zwykłe "kocham Cię" które powiedziałem koleżance podczas wieczornego spotkania zadziałało piorunująco a ona była bardzo szczęśliwa. Czyli wzbudzanie emocji. Bajera jest częścią rytuałów godowych i ma znaczenie mniej więcej takie jak marketing w handlu. Wspólnym mianownikiem jest to że
  • Odpowiedz
@daro1: Oczywiście, że byłem i tak się składa, że mam żonę. Ty chyba, nie rozumiesz? Jak masz brzydki wygląd to żadna bajera nie pomoże, bo to jest dodatek, a jak jesteś atrakcyjny fizycznie, to czy będziesz rozmawiać z kobietami o czołgach, botanice lub siłowni, to i tak w ich oczach jesteś interesujący i w tym sensie bajera nie działa.
  • Odpowiedz
@gnomol: Oczywiście że jest tak jak mówisz. Ale nie chodzi o to czy jesteś ładny, czy brzydki ale o to czy akurat podobasz się określonej kobiecie. Tymczasem tu są jakieś gówna w stylu że jakiś wysoki przystojny Chad ma branie a jakiś brzydki w dodatku niski nie ma brania. To ja się pytam i może mi ktoś tu wyjaśni u jakich kobiet Chad ma branie a u jakich nie ma? Odpowiednikiem
  • Odpowiedz
@daro1: Tyle, że to jest fakt. Brzydki facet jest brzydki dla każdej kobiety i nie ma w tym przypadku żadnych cudów. Atrakcyjny mężczyzna jest przystojny zarówno dla brzydkich kobiet, jak i tych ładnych, a kanon męskiej urody jest praktycznie taki sam dla każdej kultury i to zarówno w przestrzeni geograficznej, jak i historycznej. Dlatego brzydcy mężczyźni wiecznie są ,,nie w typie,, lub ,, tylko kolegą,,. Nawet jak mają randkę to co
  • Odpowiedz
@gnomol: Mam tyle samo.
Dziwi mnie to fetyszyzowanie wzrostu przez, nie tylko kobiety, ale i facetów. Gdyby to miało zastosowanie praktyczne, ale to po prostu bzdura wkręcona przez amerykańskie filmy. Jak sięgam pamięcią wstecz, to przypominam sobie, że dawniej wiele było par, gdzie ona była wyższa. Nawet w rodzinie.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Kobiety patrzą na wzrost , bardzo często byłem określany jako za niski przez dziewczyny. Owszem moja żona jest troszkę wyższa ode mnie, ale jak już napisałem, naprawdę bardzo długo szukałem. Trzeba jednak pamiętać, że od wzrostu ważniejsza jest twarz.
  • Odpowiedz
@gnomol: A widzisz, bo ja na tinderze jak zaczynałem temat wzrostu, to laski tłumaczyły (się), że wzrost wcale nie jest najważniejszy.
Wydaje mi się, że twarz jest ważniejsza. Rysy twarzy. A wzrost da się ominąć, jeżeli jesteś męski w jej oczach (nie ważysz 50kg czy nie masz dużej nadwagi).

Poza tym, 168 cm to nie taki niski znowuż.
  • Odpowiedz