Wpis z mikrobloga

Od rana pada deszcz i właśnie przypomniałem sobie jeden dzień z mojego życia, w wyniku czego złapał mnie potężny #feels. Byłem w liceum i był to ostatni dzień szkoły przed przerwą świąteczną, a, że miałem zajebistą klasę, to postanowiliśmy zorganizować wigilijkę klasową. Były kolędy, był makowiec, pomarańcze i sok Caprio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podobnie jak dzisiaj, wówczas lało i generalnie, jak to w grudniu - pizgało. Wracałem do domu autobusem, w którym zawsze - niezależnie od pory roku, panowała sauna. Automatycznie zachciało mi się spać i tak też się stało, że w trakcie powrotu usnąłem. Na szczęście, kierowca wiedział, gdzie wysiadam i zatrzymał się na moim przystanku (mimo, że jest to przystanek "na żądanie"). Podziękowałem mu za to i życzyłem Wesołych Świąt. Szybki spacerek do domu, herbatka z miodem i odpalamy CSa 1.6. Widzę, że admin przygotował już odpowiednio serwer tj. świąteczna mapa, świąteczne roundsound'y oraz świąteczne modele postaci i broni. Dokładnie ten moment, najbardziej zapadł mi w pamięci - jesteś tylko Ty, herbata z miodem, CSik i świadomość, że czeka Cię ponad 2 tyg. wolnego od szkoły. Prawdziwa definicja szczęścia.
#kiedystobylo #nostalgia #gry #swieta
mariobit - Od rana pada deszcz i właśnie przypomniałem sobie jeden dzień z mojego życ...

źródło: comment_1659271500WfqrZF07c4u91ykh2kaf57.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@ignorancie: Wiem ze wydaje się jakby to było wczoraj, ale ponad 6 lat to w sumie nie jest mało. Od tamtego czasu życie mi się odwracało o 180 stopni z 4 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mariobit: też mam takie wspomnienia. głównie z czasów jak leżałem w domu z nogą w gipsie. w radio leciało "co ty tutaj robisz" elektrycznych gitar i "lemon tree" fools garden a ja grałem w doom2 a mama przynosiła mi herbatkę i jedzonko
  • Odpowiedz
będąc już dorosłym, chcemy być dzieckiem.


@sajmen: Za żadne skarby świata nie chciałbym być znowu mieć 13 lat xD Tęsknią ludzie którzy #!$%@? sobie ogarnęli życie, change my mind.
Dzieciakiem się jest mentalnie, nie rocznikowo. Mi zmieniło się tylko to, że dzisiaj zabawki droższe ( ͡º ͜ʖ͡º)

Fakt, nie mam już flow żeby pykać w tibiałkę (próbowałem z pół roku temu, ba, nadal mam postać którą
Raum - > będąc już dorosłym, chcemy być dzieckiem.

@sajmen: Za żadne skarby świata...

źródło: comment_1659306765mKPFbLXOMYBU163qNP3YSB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mariobit: miałem tak ze stalkerem, w każde święta przechodziłem na różne sposoby np w cieniu żeby znaleźć wszystkie schowki jakie się da i wszystkie zadania poboczne, w pokojupachnie mandarynkami i ciastem które się piecze
W ferie jak przeszedłem prawie całego max payne 3 za jednym zamachem a za oknem śnieg nawala
  • Odpowiedz
Za żadne skarby świata nie chciałbym być znowu mieć 13 lat xD


@Raum: nastolatkowie to straszne zwierzęta. Ciągła presja otoczenia, ciągła walka o przetrwanie. Kto miał pecha był gnębiony przez lata. Kto był inny miał #!$%@?. Brzydki ryj? Biedni starzy? Krzywo się spojrzałeś na oskarka? #!$%@?.

Szkoła to jakiś żart. Obowiązków więcej, niż w robocie, codziennie jest się ocenianym. Całe dnie spędzone na gównianych krzesłach. I nauczyciele z mentalnością strażników więziennych.
  • Odpowiedz