Wpis z mikrobloga

Od rana pada deszcz i właśnie przypomniałem sobie jeden dzień z mojego życia, w wyniku czego złapał mnie potężny #feels. Byłem w liceum i był to ostatni dzień szkoły przed przerwą świąteczną, a, że miałem zajebistą klasę, to postanowiliśmy zorganizować wigilijkę klasową. Były kolędy, był makowiec, pomarańcze i sok Caprio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podobnie jak dzisiaj, wówczas lało i generalnie, jak to w grudniu - pizgało. Wracałem do domu autobusem, w którym zawsze - niezależnie od pory roku, panowała sauna. Automatycznie zachciało mi się spać i tak też się stało, że w trakcie powrotu usnąłem. Na szczęście, kierowca wiedział, gdzie wysiadam i zatrzymał się na moim przystanku (mimo, że jest to przystanek "na żądanie"). Podziękowałem mu za to i życzyłem Wesołych Świąt. Szybki spacerek do domu, herbatka z miodem i odpalamy CSa 1.6. Widzę, że admin przygotował już odpowiednio serwer tj. świąteczna mapa, świąteczne roundsound'y oraz świąteczne modele postaci i broni. Dokładnie ten moment, najbardziej zapadł mi w pamięci - jesteś tylko Ty, herbata z miodem, CSik i świadomość, że czeka Cię ponad 2 tyg. wolnego od szkoły. Prawdziwa definicja szczęścia.
#kiedystobylo #nostalgia #gry #swieta
mariobit - Od rana pada deszcz i właśnie przypomniałem sobie jeden dzień z mojego życ...

źródło: comment_1659271500WfqrZF07c4u91ykh2kaf57.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@mariobit: to niesamowite jak nasze mózgi robią nas w #!$%@? xD ta cała nostalgia i wspomnienia z przeszłości. Też mnie nachodzą ale jak sobie dam plaskacza w pysk na otrzeźwienie i przypomnę sobie jak było naprawdę to przecież była #!$%@?, od której uciekałem w gry komputerowe. No nie było wcale kolorowo :P
  • Odpowiedz
@mariobit: 6 klasa, ostatni dzień szkoły przed przerwą świąteczną, w szkole jasełka, brak lekcji, poczęstunek z ciastkami, paluszkami i sokami capri, powrót gimbusem do domu, za oknem deszcz i błoto. Wieczorem mama przywozi kompa z naprawy, która trwała jakieś 3 tygodnie w pobliskim mieście, a na mnie czeka Mafia z Kolekcji Klasyki polecam i pozdrawiam Piotr Fronczewski. I już wiem, że to będzie wspaniała przerwa świąteczna.

Ładną podróż w czasie zaserwowałeś
  • Odpowiedz
@mariobit: eh a na pasku odpalone jeszczeckilka multi klientów tibii 8.0, kolejno main, cashmaker, runemaker i bot chary, knajciki skillującecna tibia bot ng na slimie. i jak już nagrałes się w csika albo #!$%@? to wbijałeś na kochaną tibijkę #tibia ehh feels
  • Odpowiedz
@mariobit: U mnie z liceum najlepsze wspomnienia mam z pokemon go. W wakacje za każdym razem po jazdach na prawko z kumplami chodziło się na obchód po pokestopach przy okazji wizyty w mieście, a w roku szkolnym na każdej religii grupowa wycieczka na incesowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na dodatek za guwniaka uwielbiałem anime, a w gry nałogowo pykam sobie do teraz na zasadach hardcore nuzlocke. Zawsze
  • Odpowiedz