Wpis z mikrobloga

Te onucowskie wpisy są tak idiotyczne, a potem armia krzyżykowo-flagowych botów o nickach 28370192 itd podbija temat. Ludzie są tak podatni na zawiść, że ktoś inny coś dostał, chociaż sam ma to samo, nooo ale Ukrainiec też dostał. Płatne trolle tworzą fejki, a trzeba przyznać, że są też barany, które to łykają na serio xD

#rosja #ukraina #wojna #twitter #onucowewpisy #ruskapropaganda #ruskimir
Pobierz gzymspiwniczny - Te onucowskie wpisy są tak idiotyczne, a potem armia krzyżykowo-flag...
źródło: comment_1659165658LvakGyq5xOV6DTewKChp6f.jpg
  • 38
@elf_pszeniczny: ke? Coś z mojego wpisu jest niezrozumiałe? No ok:

Bardzo się cieszę, że za przyjeżdzają ludzie i umieją kalkulować, czy im się praca opłaca czy nie. To dobry znak, bo nie pracują za ‚dziękuje’ lub dla idei. Nie psują rynku.

Dla wszystkich nieszczęśliwych i upośledzonych pisałem powoli, bo wiem, że słabo czytacie.
@gzymspiwniczny: Rząd USA powinien stworzyć serwis społecznościowy dla całego świata, gdzie konto dostaje się od państwa, w którym się przebywa.
Logowanie mogłoby być przez profil zaufany.

Pozbywamy się nadmiarowej ilości trolli.
Fejs i Twitter by upadły, ludzie woleliby pogadać z prawdziwymi ludźmi.
Przydałyby się też tam fora, a nie fejsowe grupy.

Tak na szybko pisałem.
No no, 1500zl z socjala i jest zabawa: mieszkanie, Porsche, Prada, LV plus wakacje raz w miesiącu. To jest życie! Tez bym nie chodził do pracy jakbym miał TYLE PIENIĘDZY z socjala!


@joshuajohnes: Jeśli mieszkanie i jedzenie ma za darmo, to za te 1500 zł może się zabawić lepiej niż większość Polaków, którym po zapłaceniu wszystkich opłat, kupieniu jedzenia i paliwa aby dojechać do pracy nie zostaje tyle z wypłaty.
@MinnieMouse0: oj przestań już opowiadać głupoty, za 1500zł to jest wiszenia na kalkulatorze, a nie jakieś wygodne życie, a nikt tu przecież nie ma wyżywienia całodniowego, bo punkty pomocy w większości już się pozawijaly. Wyjście do głupiego kina z dwójką dzieci to wydatek rzędu 150zl. Za 1500zł to ja na studiach dekadę temu musiałem lawirować między etatem i dorywczymi fuchami, żeby jakoś skleić do pierwszego. Teraz każde duże zakupy dla rodziny