Wpis z mikrobloga

Mój wierny rumak dał radę i tym razem, ale 1700 km to było tym razem za dużo nawet jak dla mnie. Ostatnie 3 godziny to horror, więc pamiętajcie - jako chce się Wam spać, to zdrzemnijcie się na parkingu choćby 30 minut, uratuje to Was.

Operacja #splitalam odniosła sukces. Wyjechałem z kraju i mieszkam teraz w #chorwacja, gdzie co jakiś czas będę dzielił się z Wami przemyśleniami o życiu w tym kraju. Zapraszam więc do obserwowania lub czarnolistowania tagu #splitalam

Biebrzanski_Ghul - Mój wierny rumak dał radę i tym razem, ale 1700 km to było tym raz...

źródło: comment_1659162684Z9eaDMqDqQvcSpy78I059D.jpg

Pobierz
  • 61
ale 1700 km to było tym razem za dużo nawet jak dla mnie.


@Biebrzanski_Ghul: robiłem ostatnio 2x1700km, nie widzę tego "na raz" z uwagi na czas. Sam musiałem się na godzinę przespać w aucie w obie strony, ale później trasa dalej bez przerw poza tankowaniem

@Atreyu: Ja nawet 1700 robiłem na dwa, ale mało snu pomiędzy częściami i to mnie mocno zgubiło niestety. Nie ma żartów z takimi trasami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Biebrzanski_Ghul: super gratulacje decyzji. Możesz coś więcej opisać, co cię to tego skłoniło, czym się zajmujesz, jaki plan na przyszłość, jakie koszty itp, chętnie poczytam jakiś obszerniejszy wpis na ten temat.
@Biebrzanski_Ghul: A zdradzisz tu albo priv jak z cenami mieszkań w Splicie i okolicach?Wynajem lub kupno


@Don_Hollywood: Kompletnie nie ma sensu rozglądać się teraz, wszystko jest wywindowane sezonowo, nawet długoterminowy najem opłaca się bardziej ogarniać po sezonie. Jak zaczniesz najem w sezonie, to przez cały rok płacisz jak za sezon. Taki trik. Jeśli chodzi o kupno, to kompletnie nie jestem w temacie. Wynajem z kolei kosztuje podobnie jak w Polsce
@Biebrzanski_Ghul: gratki, zrobiłeś to, co planowałem i się nie udało. Opiszesz jak się z tym zorganizowałeś? :D


@masterix: Dzięki :) Szczerze? Nie planowałem tego. Tak naprawdę planowałem coś zupełnie innego, też związanego z opuszczeniem Polski, ale życie tak mi się potoczyło. Najpierw chciałem spróbować "workation" na 5 tygodni tutaj. Przedłużyłem sobie do 2,5 miesiąca, bo tak mi się ten styl spodobał. No i potem wróciłem tylko na 3 tyg. do
@Biebrzanski_Ghul: super gratulacje decyzji. Możesz coś więcej opisać, co cię to tego skłoniło, czym się zajmujesz, jaki plan na przyszłość, jakie koszty itp, chętnie poczytam jakiś obszerniejszy wpis na ten temat.


@robom85: Dzięki :) Zmęczenie życiem w Polsce głównie i duże zmiany personalne. Potrzebowałem konkretnej zmiany, a Chorwację kochałem od pierwszego tutaj pobytu. Jak posiedziałem tutaj dłużej, to dużo pięknych rzeczy mnie tu spotkało i postanowiłem, że zostanę na dłużej.