Wpis z mikrobloga

@matixrr: Najgorzej mieć takich starych. Wstają w sobotę o 5 rano, drą japę, trzaskają drzwiami. Matka o 7 rano włącza odkurzacz, albo zamiata i tłucze miotłą w drzwi. Jak to człowieka nie obudzi to wchodzi na chama do pokoju, otwiera okna, odsłania rolety i z dziką satysfakcją krzyczy, że śmierdzi jak w gorzelni, najwyższy czas wstawać bo kto to widział tyle spać. Od tego #!$%@? od 5 rano koło godziny 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@D1_MIRAS: Zawsze mnie #!$%@?ł ten brak szacunku do mojego spokoju i potrzeby odpoczynku. Jak ja byłem zbyt głośno w trakcie "sjesty", to musiałem się nie raz później nasłuchać, że czego się #!$%@? tłukę, przecież ktoś śpi! W drugą stronę zawsze #!$%@?... :( Piona Miras.
  • Odpowiedz
@matixrr: Zawsze mnie zastanawia dlaczego tacy ludzie się po prostu nie położą do łóżka. Ustawi się budzik na 35min i wyjdzie taka idealna nie za długa drzemka.
  • Odpowiedz
@Grewest: eee, tak trochę głupio po prawie całym dniu, czyli już nieświeżym kłaść się do łóżka.
A tak w ogóle to jak? W ubraniu? Wstaniesz cały wygnieciony. Rozbierać się? Za dużo ceregieli.
  • Odpowiedz