Wpis z mikrobloga

@wonsz337: umiejętności społecznych nie mam prawie żadnych, kiedyś mnie pokusiło żeby pójść na randke bo przez internet się fajnie pisało i tak się zestresowałem i zalałem potem, że uhhh nigdy więcej, zrobiłem z siebie tylko durnia XD. Ostatnio też myślałem nad swoimi zainteresowaniami i zrozumiałem, że w zasadzie to mało czym się interesuje (,).
@Taki_Jestem: nawet nie wiem czy to zainteresowanie ale lubię zbierać różne sprzęty typu komputery, konsole, sprzęt hi-fi i czasami je naprawiać, sporo słucham muzyki i trochę zbieram płyty, granie w gierki, spacery bym uznał za hobby, czasami się czymś zainteresuję na jakiś czas i potem mi przechodzi i trochę tego było robiłem modele, chodziłem z wykrywaczem metalu, chwilę bawiłem się w programowanie itd
@Taki_Jestem: To w zasadzie praktycznie tak jak ja tylko nie mam psa i często chodzę tylko dlatego żeby robić kroki a że nie lubię chodzić w kółko po mieście to chodzę po terenach zielonych, mój przeciętny dzień to praca, spanie i kąkuter. Czasami w weekend spotkam się ze swoimi 2 znajomymi. Nawet nie lubię oglądać seriali chociaż prawie cały czas słucham lub oglądam jakiś content na yt i w taki sposób