Wpis z mikrobloga

moją najdzikszą fantazją jest to że ktoś chciałby spędzać ze mną czas
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wonsz337: ostatnio jeden mirek mnie trochę wyśmiał, jak mu napisałem, odnośnie do tematów do rozmowy, że mogę godzinami gadać o filmach, grach i książkach xD
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: pewnie debil który nie ma możliwości przeczytania książki albo obejrzenia filmu ale za to taki intelektualista mógłby godzinami gadać o perypetiach internetowych celebrytów albo losowych meneli z kamerą na melinie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wonsz337: ale tak po prawdzie to chyba mało kto się uważa za ciekawego człowieka, zwłaszcza że każdy zna/ kojarzy kogoś, kto w jakiejś tam dziedzinie jest "bigger fish"
  • Odpowiedz
@wonsz337: no ale takie osoby chyba się zawierają w zbiorze "mało kto" :p na szczęście

a dla mnie takie na przykład kolekcjonowanie PSP jest bardzo ciekawe, ja to nawet PSP nigdy w rękach nie miałem, mam sobie laptopa i PS4 i gram na nich na zmianę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wonsz337: a to się ogranicza tylko do Los Santos czy w San Fierro też jest pomarańczowo? xd

a Silent Hille to jedne z moich wyrzutów sumienia, bo nie grałem, ale ja się chyba do horrorów nie nadaję xD ale wciąż lepszy chyba taki zasięg jak w tym remasterze
  • Odpowiedz
silent hill z ps1 w dzisiejszych czasach jest mało straszny przez archaiczność tej gry

@wonsz337: zdaję sobie z tego sprawę. A ostatnio zagrałem w Risena i jeszcze bardziej żałuję, że nigdy nie przeszedłem Gothica (jakoś po prostu wtedy jeszcze nie zasmakowałem w grach)
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: gothic jest trochę lepszy bo twórcy starali się zrobić dość szczegółowy świat gry i poza drętwym sterowaniem to gra jest jak najbardziej grywalna, mam nawet oryginalną płytę z gazety wyborczej
  • Odpowiedz