Wpis z mikrobloga

Najbardziej w społeczeństwie obrzydza mnie fakt że ludzie nie potrafią po prostu wczuć się w buty innych. Masz problemy na które nie masz wpływu, wynikają same z siebie i próbujesz je rozwiązać? Jestem kimś najgorszym..

-Pijesz i ćpasz bo nic innego w życiu ci nie zostało? Ale jak tak możesz, powinieneś odpuścić narkotyki,alkohol pracować jeszcze więcej i wmówić sobie że ten no oglądanie filmów daje ci rozrywkę.

-Chodzisz na dziwki? Jesteś obleśny i odpychający bo jak można to robić. To że nie masz kobiety to twoja wina powinieneś zadbać o siebie... Schudniesz/ kupisz droższe ciuchy/pójdziesz do barbera próbujesz zagadać dziewczynę? To ten no... jeśli jesteś brzydki to usłyszysz że robisz to źle bo wychodzisz na desperata ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak wogóle to nie szukaj czegoś na siłe samo przyjdzie... Kiedy? No nie wiadomo usłyszysz to od ludzi którzy praktycznie ciągle są w związku.

-Masz depresje bo masz świadomość że twoje życie to totalne gówno? Uzyj tej no... terapii i zacznij biegać xD. Nie pomoże? Napewno coś robisz źle to twoja wina

#przegryw #depresja #zalesie #narkotykizawszespoko #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comamtuwpisac: do uzależnień i depresji sie nie odniosę, tylko do drugiego punktu.
nikt nie każe ci chodzić na dziwki i tak, jest to obleśne. dalsza część tego akapitu jest tylko gorsza, bo tak, dobrze jak chłop dba o siebie, ty byś chciał być z dziewczyną która o siebie nie dba? xd nikt nigdy nie powiedział że jak zagadasz do dziewczyny to jesteś desperat XD a i jak lubisz szukać na
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac:
Mnie na ten przykład najbardziej w społeczeństwie obrzydza wszechobecna hipokryzja, która im jestem starszy, tym bardziej wydaje mi się być absolutną podstawą życia społecznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale że narkotyki, alkohol i diviarstwo są dla ciebie szkodliwe, to ty wiedz. Od każdej z tych rzeczy można się uzależnić i skopać sobie życie do reszty. Choć w sumie to ja jestem zwolennikiem podejścia, że wszystko
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: No jesteś 0.00001 procenta dziewczyn, To określenie nic na siłę oznacza wypalenie emocjonalne kolejnymi nieudanymi próbami, bo tak na prawdę do tego to sprowadza się ile kto jest w stanie wytrzymać odrzuceń i wellcome in da mens hell
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: Nie ma czegoś takiego że szukasz "na siłę" albo masz zdolności do tworzenia więzi czyli oksytocyna tworzy się albo nie.

A "nic na siłę" zwykli mówić Ci którzy już zmęczyli się licząc że odzyskają podobne/wystarczające siły do kolejnych prób, nie Ty pierwsza nie ostatnia
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: Na siłę jest wtedy tak na prawdę nie chcesz z kimś związać ale i tak spotykać się żeby okłamywać samego siebie że za którymś tam razem

To co mówisz jest desperacją czyli ktokolwiek jest po drugiej stronie bez żadnych wymagań
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: Trochę nie ogarniasz działania podświadomości, nie masz chęci do czegoś jak ją to nie interesuje a kolejne porażki raczej nie są przyjmowane z radością( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mówię o sobie
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: ja to nazywam wiedzą "czuciową". Chodzi o to że jeśli człowiek nie CZUJE tematu - nigdy cię nie zrozumie.
To tak jak jak kiedyś przed chodzeniem po górach - a tam jakieś łażenie i męczenie się. Dopiero jak sam wszedłem na pierwsze 900 m.n.p.m to wrzut endorfin i dopaminy połączony z PIĘKNYMI widokami - wtedy POCZUŁEM "o #!$%@?! teraz wiem o co tym ludziom chodziło!" :3
  • Odpowiedz