Wpis z mikrobloga

@deni28s: w prawie to domniemanie niewinności, a wiara, a prawo to jednak co innego.

@pieknamarion: mi z ta sytuacja skojarzyla sie troche bardziej błaha sprawa z mojego dzieciństwa. Bylem u kumpla i on zszedł na obiad, a ja zostalem jakies 10min sam lrzy kompie. Na drugi dzień ojciec kumpla przyjechal do moich, ze zginęło 200zl i ja je ukradłem. Mialem w wieku 8 lat łatkę zlodzieja na wiosce i tak
@pieknamarion jak zgwałciłeś ją w jej wyobraźni lub fantazjach, to jest to gwałt. Przecież ona to pamięta i przeżywa kilka razy dziennie. Nie daj Boże jeszcze miała orgazm, to już masz całkowicie prze&$@ane.
tak, ponieważ gwałt oralny nie istnieje, nie można również kogoś molestować samym dotykiem. Życzę ci żeby ci kiedyś wszedł jakiś pijany wujek do wyra i wymacał - to może troszczkę zmądrzejesz.


@little_muffin: ale ta laska jakie ma dowody na to co sie stalo? napisala na wykopie ale na policje nie poszla
@pieknamarion: z tego co tam później czytałam to zgłosiła koniec końców na policje. W Polsce jest problem z kwalifikacją takich czynów - molestowanie - i praktycznie nikt tego nie zgłasza. Sama miałam z 5 razy takie akcje w życiu, nie poszłabym na policję bo by mnie wyśmieli. Niestety - taki mamy klimat. Tak czy inaczej, myślę, że dobrze dla przyszłych klientek tego pana, żeby wiedziały co to za typ i unikały.