Wpis z mikrobloga

@henk__: o taki post nic nie robiłem, a dostałeś juz potwierdzenie? w każdym banku po złożeniu już jest info o terminie kolejnej raty, a w PEKAO jak w lesie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masqu88: Do 10 dni odświeży się termin nowej raty
Status tej dyspozycji masz na pierwszym ekranie appki peopay pod zakładką Dla Ciebie->Lista i filtrujesz "Dyspozycje"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wolvii: Tak, na głównym ekranie masz kafelki po kolei sald kont i masz również kredyt (jeśli nie to dodaj), będzie kafelka z kwotą kolejnej raty. Kilkasz na tę kafelkę -> złóż dyspozycję -> zawieszenie spłaty kredytu (to z informacją o lipca 2022)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masqu88: a i mam cały czas w trakcie weryfikacji, składałem około 9, daj im kilka dni, to Pekao, Grażynka musi przeklikać xD
  • Odpowiedz
@Wolvii: oto ścieżka, w jaki sposób złożyć wniosek o wakacje kredytowe w aplikacji Peopay lub w serwisie Pekao24: proszę wejść w kredyt hipoteczny, który chcemy zawiesić - Zawieszenie spłaty kredytu.
Rozwiązanie ustawowe dla klientów posiadających kredyt hipoteczny w PLN zaciągnięty przed 1 lipca 2022 r. Następnie proszę wejść w opcję „złóż dyspozycję”, kolejno proszę wybrać „zawieszenie spłaty kredytu” i kliknąć w "złóż dyspozycję". Anna
  • Odpowiedz