Wpis z mikrobloga

Kolejne smocze ślepia () Miały wyjść bardziej kontrastowe, ale podczas malowania pędzel mi się omsknął i detale poszły bardziej pod kolor.

Małe, sześciokątne drewniane pudełeczka mieszczące po jednym standardowym komplecie kości do #rpg lub drobiazgi w rodzaju #bizuteria (przekątna wewnętrzna ok. 5,5 cm). Szklane smocze ślepia projektowane i wykonane we własnym zakresie, w ręcznie rzeźbionych oprawach, plus liściaste detale odciskane i częściowo również ręcznie rzeźbione. Na bocznych ściankach wzór z wypukłej smoczej łuski (widoczny na zdjęciu poniżej). Całość ręcznie malowana akrylami i lakierowana.

Mój ostatni komplet z tej serii wyglądał tak, dla porównania - w aktualnym zmieniłam trochę technikę rzeźbienia oprawy wokół oczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej moich szpargałów twórczych na #apaturiart .

#handmade #rekodzielo #diy #chwalesie #hobby #tworczoscwlasna i trochę #sztuka #fantasy #smoki
Apaturia - Kolejne smocze ślepia (。◕‿‿◕。) Miały wyjść bardziej kontrastowe, ale podcz...

źródło: comment_16590687291a7lcZyCVWdnwW17HEMiwi.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@josoof: Nie, tak właściwie to poza Wykopem nie pokazuję jeszcze nigdzie swoich prac. Pewnie któregoś dnia założę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to jeszcze nie jest ten dzień.
  • Odpowiedz
@Zgnity_Ziemniak: Wszystko jest do zrobienia ;) Następne smoki chciałabym zrobić w mocniejszych kontrastach, np. czerń z akcentami czerwieni albo błękitu - płomienie właściwie też dałoby radę dodać...
  • Odpowiedz