Wpis z mikrobloga

Mi się wydaje Friz, że #!$%@?ństwem i tak trochę brakiem honoru jest robienie i traktowanie ludzi, widzów jak jakiś bezmózgowców, którzy np uwierzą w to, że Wersow nie #!$%@?ła zdjęcia innej influencerce i nieudolnie wmawiała, że to pod odcinek, #!$%@?ła czyjąś prace bez zgody autora jednocześnie studiując prawo, chodzenie po straganach i straszenie ludzi, którzy sprzedawali podróbki pismami (oczywiście sprzedawanie podróbek powinno się tępić) jednocześnie Nowciax chwali się, że kupił zabawke, która nielegalnie #!$%@?ła piosenke Cypisowi, bo nie mógł się powstrzymać, o #!$%@? Wersow pisałem wyżej. Nie można tego nazwać jakimiś błędzikami, tylko jawnym robieniem debili z ludzi, kłamaniem im prosto w twarz. Lubisz używać, że coś jest #!$%@?ństwem i brakiem honoru - właśnie Ci opisałem co się pod to kategoryzuje.
#famemma
#friz
#wardega
  • 39
@qski: Jeśli chodzi o tę laskę w kilku różnych pozycjach na jednym zdjęciu to nie było tak, że wzięła JEJ zdjęcie i skopiowała je do siebie, w ogóle nie wrzucając autora oryginalnego zdjęcia? Po czym po komentarzach ludzi czy jakoś tak dopiero dopisała autorkę zdjęcia, które skopiowała?
@corryand: #!$%@? czyjegoś zdjęcia = kopiuj / wklej .jpg - TO MOJE!
zrobienie własnej wersji na podstawie pomysłu = organizujesz sesje, ubrania, robisz foty, obrabiasz je, musisz się wysilić, aby to powtórzyć.

Czy #!$%@?ła? Tak, bo za mało dała od siebie.
Czy jest z czego robić gównoburze? Nie, bo tylko autor pierwotnego zdjęcia może się o to zesrać.
Czy kogoś dziwi, że próbowała się bronić? Ludzie się bronią na wiele sposobów,
@Wronkler87: No ale to też takie #!$%@? trochę, bo ja pamiętam, że ona nie ściemniała wprost w tym filmie, że to zdjęcie było skopiowane pod odcinek. Mówiła w tym filmie, że to zdjęcie powstało wcześniej (a nie na odcinku). Natomiast Druid i Vogule Poland przedstawili to jakby wprost kłamała, że to "kradzione" zdjęcie powstało właśnie w tym filmie. (może się mylę, nie analizowałem tej dramy xD)

Ogólnie błachy temat, a ludzie
q.....i - @Wronkler87: No ale to też takie #!$%@? trochę, bo ja pamiętam, że ona nie ...
j influencerce i nieudolnie wmawiała, że to pod odcinek, #!$%@?ła czyjąś prace bez zgody autora jednocześnie studiując prawo, chodzenie po straganach i straszenie ludzi, którzy sprzedawali podróbki pismami (oczywiście sprzedawanie podróbek powinno się tępić) jednocześnie Nowciax chwali się, że kupił zabawke, która nielegalnie #!$%@?ła piosenke Cypisowi, bo nie mógł się powstrzymać, o #!$%@? Wersow pisałem w


@Crankees: no akurat Wardęga nie robił #!$%@? z DB
@Minereq: @Crankees: problemem Wardęgi nie było to, że #!$%@?ł Dragon Balla. Tylko to, że budował sobie karierę na wytykaniu innym twórcom tego co sam robił. Każdy by miał w dupie jego koszulki DB, łamanie prawa, wybielanie się z wszelkich spraw, kopiowanie contentu itd. gdyby sam tego kręcił inby z tego samego powodu na innych zgrywając przy tym szeryfa i wyrocznię. lol
@Wronkler87: Wersow powinna wziąć lekcję od Wardęgi i napisać do autorki oryginalnego zdjęcia, czy ma coś przeciwko. Bo jak wiadomo, plagiat jest tylko wtedy, kiedy splagiatowany ma do Ciebie pretensje. I co ważne, należy pytać o zdanie już po fakcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do tego logo, to wydaje mi się, że jak już się dowiedziała, że nie może go używać, to chociaż próbowała zrobić nowe,
@Crankees: A co do Twojej uwagi to prawa patentowe/autorskie/własności intelektualnej nie są takie zero jedynkowe jak się Ci może wydawać. Czasami to co wydaje się plagiatem - nim nie jest, a to co wydaje się niepodobne, może nim być. Spędziłem dużo czasu np. na tłumaczeniu ludziom, że Wardęga nie skopiował Vogule Poland, a Konopski nie skopiował Świeżaka - finalnie prawnik w filmie Oskarka potwierdził moje słowa - ale myślisz, że jesteś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qski: ludxie sie #!$%@? bo klamala. Konopski nie dostał w dupe za maly blad tylko to samo - klamanie i krzywdzaca narracja

Ale mam beke z koleczka hejterow wardegi. Naciagna kazda narracje byle tylko skorzystac z deprecjacji xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qski: seoja droga, moze jestes na to za glupi ale zdajecie sobie sprawę ze gdyby wasze kolko (oplacone przez konopa, friza, wersow lub nie) zachowywalo jakikolwiek umiar to moze udaloby sie wam zmanipulac co glupsze osoby. A lecicie z narracja w ktorej wardega jest zawaze zly, a jak zrobi cos dobrego to zawsze znajdziecie cos do dopowiedzenia ze jednsk zrobił to ze zlymi zamiarami. A wybilecie tych oszystow których wardega wyjasnia.