Wpis z mikrobloga

Mi się wydaje Friz, że #!$%@?ństwem i tak trochę brakiem honoru jest robienie i traktowanie ludzi, widzów jak jakiś bezmózgowców, którzy np uwierzą w to, że Wersow nie #!$%@?ła zdjęcia innej influencerce i nieudolnie wmawiała, że to pod odcinek, #!$%@?ła czyjąś prace bez zgody autora jednocześnie studiując prawo, chodzenie po straganach i straszenie ludzi, którzy sprzedawali podróbki pismami (oczywiście sprzedawanie podróbek powinno się tępić) jednocześnie Nowciax chwali się, że kupił zabawke, która nielegalnie #!$%@?ła piosenke Cypisowi, bo nie mógł się powstrzymać, o #!$%@? Wersow pisałem wyżej. Nie można tego nazwać jakimiś błędzikami, tylko jawnym robieniem debili z ludzi, kłamaniem im prosto w twarz. Lubisz używać, że coś jest #!$%@?ństwem i brakiem honoru - właśnie Ci opisałem co się pod to kategoryzuje.
#famemma
#friz
#wardega
  • 39
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@floryd123: ej zapomniałem cie wrzucic na czarno. Dalej udawaj ze lepiej sie wycofać z rozmowy i napisac o tym kilka wiadomosci, ze nie masz czasu zamiast prowadzić poprawnie erystyczny dialog.

Ciekawe czyim multikontem jestes.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@floryd123: "mordo nie mam czasu rozmawiac o tym" "ale jak tylko napiszesz losowy komentarz o 23:30 to w ciągu kilku minut przylece"

Ty nie jestes jakims multi qskiego, moze nie zczailes na ktorym koncie dostales powiadomienie.

XD

Oczywiscie ze nie da sie ze mna dyskutowac jesli planujesz manioulacje. Nie zbije ci piony tylko bede dazyc do obiektywnego ukazania sprawy, lub odkrycia faktow ktore pozwalaja na obiektywne wnioski. Jak dla cb fakt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@floryd123: potwierdzam, zawsze bylem bwzwzgledny dla manipulatorow. Juz lepsi sa glupi ludzie, bo oni faktycznie podejmuja losowe decyzje, czasem dobre, czasem zle. A dzialanie manipulatora jest zawsze zle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@floryd123: nie pasuje do potepienia gangu manioulantow? Gdybyś ty qski znał definicje tego słowa i przeczytal chociazby artykul z wikipedii gdzie masz opisane bledy erystyczne. Gdybyscie umieli zachować choc odrobinę obiektywnosci i umiaru w maniplacjach zamiast schematu czarno białego to byscie nie byli takim pośmiewiskiem.

Patrze na was okiem erystycznego enjoyera, okiem architekta dyskusji i jestem obrzydzony jak bardzo nie potraficie zastosować nawet prostych zasad manipulacji (dyskusji) erystycznej w ktorych byście
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Erystyka – sztuka doprowadzania sporów do korzystnego rozwiązania bez względu na prawdę materialną.

Prawda materialna – w języku prawniczym wiedza zgodna ze stanem faktycznym.

Czy chcesz załatwiac ten spór bez względu na fakty?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@floryd123: Czytales reszte artykułu czy szukałeś czegos pod narracje i ci to wystarczyło? Fakty to jedyny argument ktory jest pozbawiony manipulacji. Logiczna czesc jest jak matematyka, matematyka to narzędzie do poprawnych wnioskow zgodnie z zalozeniami. Oficjalne manipulacje erystyczne sa akceptowalne jako sztuka dyskusji ale zeby byc swiadom tego ze sie manipuluje trzeba rozumiec erystyke. Oczywiscie ze bawiac sie z wami dopuszczam sie do erystyki aby was osmieszyc natomiast to nienpoziom na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@floryd123: przeciez wielokrotnie napisalem ze erystyka to manipulacja. Ale lepsza manipulacja erystyczna (bo to oznaka ze ktos ma olej w glowie) niz manioulacja waszego typu jak czarno - biala demagogia. Gdybyscie znali erystyke, gdyby konop znal erystyke, gdyby wersow znala to byscie sie tsk nie osmieszali. W zasadzie mam to gdzies ale tak jak powtarzam jestem enjoyerem erystyki i daje wam rady. Gdyby konop zrobil filmik o leksiu poprawnie erystycznie to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@floryd123: no nie, ja daze do obiektywizmu i opeecia na logice. Ty nie masz zadnego oleju w glowie albo pamiec na 1 minute, ciagle pytasz sie o cos co juz napisalem wyzej? Ale commentary i was od subiektywnej grupy hejterskiej zachecam do chociaz poprawnej sztuki manipulacji ktora mozecie nazwac "dyskusja" (erystyki). Wasza szkodliwosc zostalaby ograniczona.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Ej, eristico enjoyer - patrz jak Cie #!$%@?:
- Wardęga był spoko jak się nie czepiał innych twórców.
- Wardęga był zajebisty jak robił obiektywne commentary - np. o kiedyś o Linkiewicz czy o typie co sobie zrobił skaryfikację jak Popek.
- Wardęga jest fajny jak realizuje akcję z Psiakobusem.
- Wardęga ma fajne poczucie humoru i potrafi robić śmieszne wstawki - widziałbym go w rozrywkowym/zabawnym contencie.
- Wardęga poruszał
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Dużo razy broniłem Druida na wykopie i zdania w tych tematach nie zmieniłem. Druid ma dużo plusów dodatnich, ale ostatnimi czasy miał o wiele więcej minusów ujemnych więc mnie nie przegadasz bo mi skitelsy z ręki zjadasz. Jak widzę Druida manipulanta to go jadę i możesz sobie myśleć co chcesz xD manipulacje masz zawsze podane na tacy. :*
  • Odpowiedz