Wpis z mikrobloga

@Undying: Soko :)

Mi kiedystam "lekarz" przepisal tabletki na bol kolana (po urazie). Pani w aptece powiediala z jest jeden blister a nie cale opakowanie to da jeden blister. No ok.

Jak wzialem tabletke to kilka godzin "chodzilem do tylu". Poszedlem do apteki poczytac ulotke. A tam "nie laczyc z innymi lekami psychotropowymi" Zaraz poszly do smieci :)
  • Odpowiedz
To znaczy brałeś inne leki dlatego dały ci taki zjazd?


@Undying: Nie. Ja ogolnie to unikam brania tabletek. ALe jzk juz trzeba to trzeba. Do lekarza tez prawie nie chodze. ALe se rozoralem kolano to poszedlem. Ten przepisal to wzialem. I totalny odjazd. No to poczytalem ulotke. A tam "z innymi lekami psychotropowymi" Co by oznaczalo ze koles na bol kolana przepisal mi psychotropy :D
  • Odpowiedz
@Undying: Raz to przeczytaj ulotke
Dwa to nie napisalem przeciez ze to te same tabetki.

Napisalem ze lekarz mi przepisal cos takiego na bol kolana - czyli IMHO nie do konca sie to spina :P

A co to znaczy ze mialem odjazd. Wszystko jakby spowolnilo i tak wolniej sie poruszalo jak krecilem glowa, Czulem sie jakos tak wyluzowany. Ciezko opisac. Na ulotce bylo tez ze zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych i
  • Odpowiedz
@Undying: Pić w sensie płynów, wody, a nie odrobiny wina. Chodzi o mechanizm, że rozcieńczony kwas żołądkowy nie nadaje się do trawienia stałego pokarmu i organizm wariuje.
  • Odpowiedz
@Undying: Zależy od ilości, trochę z podobnej bajki gorące napoje uszkadzają komórki gardła, zwiększa się podatność na infekcje i nawet nowotwory.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Undying: nikt Ci nie napisał, to ja napiszę, że miałam sulpiryd z dexilantem. Sulpiryd działa wspomagająco na blokowanie jakiś receptorów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Undying: chyba ta sama dawka, bez skutków ubocznych raczej, choć na co dzień towarzyszyło mi gorsze samopoczucie ze względu na objawy refluksu.
  • Odpowiedz