Wpis z mikrobloga

@Michau4384: A ciekawe te nimformasje ciekawe nie powiem.Zwłaszcza kwestia Ameliny. Jednak stawia ich to w bardzo niekorzystnym świetle. Dwa nygusy,może nie w pełni umysłowo,ale sprawnych fizycznie obciąża starszych ludzi. Plus jest taki że czerpie wzorce od kogoś rozgarniętego (przynajmniej nauczy się mówić).Meliny akat dołem, liczy się faja, harnaś,strym i pycca, a najgorsze iż zapomogi pokrywają tacy ludzie jak my - to się tak ładnie mówi "dostają od państwa".Słowem Tajgej to siota
@Michau4384: sory kolego ale wypocinki razem z Robertem Wolakiem mają dostęp do mery mery i azbeta i to oni przekazują im full informacje tego typu. A jak wiemy makak sprzedaje wszystko merylowi więc niestety wypocinki tutaj góra. A pomyśleć że wcześniej #!$%@?ł mery mery i azbeta ale materiały ważniejsze niż rozina
@Polak1_orientacyjny: widzę, że zostałem wywołany, chciałem napisać, że ten film narzuca retorykę, że śmierć teściowej otworzyła puszkę Pandory i zaczeło się tam źle dziać od tego czasu - otóż nie, MOPS się interesował tą rodziną dużo wcześniej, to oczywiście pogorszyło sprawę, o innych właścicielach nie słyszałem, były takie plotki, ale to nie jest do zweryfikowania w dokumentach, bo Tiger i Kobra nie dbają o nie, co do siostry Tigera, to myślę,