Wpis z mikrobloga

Czy można skipować miesiąc w #humblebundle Monthly po ujawnieniu listy gier? Zauważyłem dopiero taką możliwość, niestety już po odebraniu słabego zestawu lipcowego... Jak to w ogóle działa w przypadku skipa, nie pobierają opłaty za miesiąc który przeskoczyłem czy za następny?
#pytanie i trochę #steam bo klucze od gejbena
  • 4
@pesimist: ja skipuje już chyba od dwóch lat xd dawno nic tam nie było ciekawego ale że mam po starej cenie to cały czas skipuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie jakiś czas temu ukryli tą opcję głębiej i trzeba wejść w ustawienia konta i tam dopiero gdzieś jest zarządzanie subskrypcja - wcześniej można było skipnac z poziomu strony bundla bodajże
@BorysKafarov: dostałem ofertę za 5€, skusiłem się, w czerwcowym ograłęm Superhota i Siege Survival, teraz pykam w PhoenixPoint, nie żałuję, jeszcze ten rpg w cyberpunkowej Warszawie może być do obadania, ale z lipcowego to chyba niczego nie odpalę, dopiero teraz zauważyłem że jest opcja pominięcia bundla :/
@pesimist: ja już autentycznie nie pamiętam którego ostatniego monthly zgarnalem (zresztą zwykłych bundli też już nie kupuję). Nawet mimo tego że odkąd nabyłem Xboxa to granie na pc spadło prawie do zera to i tak humbla sprawdzałem ale po prostu jakość tych bundli poleciała strasznie na łeb na szyję. Kiedyś spokojnie w całym bundlu przygarnialem 3-4 gry a reszta szła na oddanie albo handel ale potem stopniowo to spadało aż do