Wpis z mikrobloga

Zatrudniłem się do swojej firmy ponad rok temu, dostałem w sumie dobrą stawkę jak na swoją wiedzę w tamtym czasie. Stawki programistów poszły teraz do góry, a ja się przez ten rok to nie wiem czy nie potroiłem swojej wiedzy. A firma mi nie chcę dać stawki adekwatnej do moich umiejętności. Widzę oferty z mojej firmy i są dużo lepsze niż ja mam, z wymaganiami, które spełniam. Zastanawiam się, czy jakby użyć jakiegoś modulatora głosu, nałożyć jakiś filtr na kamerkę i zgłosić się na rozmowę zdalną to czy bym coś więcej wywalczył ;D
I później pójść do nich, że chciałbym moja podwyżkę odebrać
#rozkminy #programista15k
  • 10
ale jeszcze nie ogarnąłem sobie nic nowego


@mdlejtecole: Ale po co szukać pracy jak ma się pracę? (σ ͜ʖσ)

Dopiero jak złożysz wypowiedzenie, to wtedy będzie czas na ogranianie nowej roboty, bo wtedy faktycznie nie będziesz miał pracy (w perspektywie kolejnego miesiąca).
Dopiero jak złożysz wypowiedzenie, to wtedy będzie czas na ogranianie nowej roboty


@running: bez sensu jakieś myśli z tyłu głowy typu - "może wezmę te 20% podwyżki, bo w sumie to dużo, a jak nie znajdę jednak?" albo zastanawianie się czy wziąć jakiś ochłap, bo coś nikt nie oddzwania po 2 dniach od rozmowy, a za miesiąc będzie bez pracy
ale jeszcze nie ogarnąłem sobie nic nowego ;o chociaż patrząc na ilość ofert pracy, to by to najgorsze 5min bycia bezrobotnym.


@mdlejtecole: moja firma aktywnie rekrutuje, masz ochotę pisz